Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányos vagyok?

Nagyon magányos vagyok?

Figyelt kérdés
Próbálom lekötni magam, ha itthon vagyok,de semmi sem enyhíti ezt a brutális magányérzetet... A munkahelyemen olyan pozícióban dolgozom,ahol el vagyok zárva mindenkitől.... Ha egy ismerőssel próbálok valami programot összehozni, mindig elodázzák.... Én miért nem élhetek úgy,mint mások? Miért kell így leélnem az életem.... Nagyon el vagyok keseredve.... Kérlek kíméljetek a közhelyektől!
2015. szept. 27. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Többi adat?

Hány éves vagy, milyen nemű? Egyedül laksz, van párod?

Lehet, hogy nem tudok neked jó magyarázatot adni, de sajnálom, hogy szomorú vagy, és együtt érzek veled.

Próbálj a személyiségedre gyúrni, és fejleszd az önbizalmadat. Talán azért is foglalkozol ennyit az emberi kapcsolatokkal, mert nem tudod mással lekötni magad, vagy nem tölti ki nagyon semmi a napodat, így van erre időd. De láthatólag ez a téma csak elszomorít, szóval inkább foglalkozz mással, és próbálj abban hinni, hogy a dolgok egyszer majd jobbra fordulnak :))

2015. szept. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nehéz ebből építkezni.... 27/f
2015. szept. 27. 20:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Elhiszem, és megértelek téged. Gondolj arra, hogy sajnos mások is vannak ilyen helyzetben, szóval ne magadat okold. Családtagok közül nincs senkid?
2015. szept. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez engem nem vigasztal. Nagyszüleim vannak már csak. Anyám is él de vele 20 lépést tartunk
2015. szept. 27. 21:06
 5/8 Lunariana válasza:
En szemely szerint mindig egyedul voltam( ezt en valasztottam). Idomet rajzolassal ,olvasassal, vers irassal, otthon sakkozassal voltom. Az olvasas az lekoti a figyelmemet. Olvasni jobb mint a televiziot bambulni( szerintem). En ezt korosztalytol fuggetlenul barkinek tudom ajalnjani: Boszormenyi Gy. Alomfogo sorozata.(Izles kerdese.) Probalj szabad napokat kivenni, es akkor eltolteni egy kis idot a barataiddal.
2015. szept. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lunariana válasza:
U.I.: Ez az elet semmihez sem foghato! Orokos nyugalom, es nem kell masokhoz igazitanom az eletemet.
2015. szept. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül én is így vagyok mint te.
2015. okt. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lunariana válasza:
Irjal itt a valaszoloidnak akik neked szimpatikusabbak. A multkori "valaszomat" a testverem irta, mert szeret az en fiokomban irogatni, mert akkor biztos, hogy nem az o valasziroszazaleka megy le. Amugy ha olvasol akkor hamar elrepul az ido, csak kell egy jo konyv: Cristopher Paolini: Eragon, peldanak okaert, de ki mit kedvel.
2015. okt. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!