Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha nagyon magányos...

Mit tegyek ha nagyon magányos vagyok?

Figyelt kérdés
Teljesen egyedül érzem magam, akár egyedül vagyok, akár társaságban, nincs senki, akivel meg tudnám beszélni a dolgaimat, mindenkinek mindig valami dolga van, vagy rohan, vagy a párjával van stb., meg látom az ismerőseimen, hogy egyáltalán nem kíváncsiak rám, vn jobb dolguk is, elvannak foglalva magukkal, én meg senkit sem akarok zavarni, vagy a terhére lenni. Régebben a nagymamámmal beszéltem meg mindent, neki mindig volt rám ideje, de pár éve meghalt, és azóta teljesen egyedül érzem magam ebben a világban. Egy csomó minden elfoglaltságot kitaláltam már magamnak, ami ideig óráig le is kötött, de mindig hiányzott a társaság.

2015. szept. 16. 19:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Én ha magányosnak érzem magam, és azt gondolom, nem számíthatok semmire, keresek a neten beszélgetőpartnert, valaki újat, aki képes elterelni a figyelmem, akár itt is, de leginkább máshol, ami nem társkereső, de beszélgetésre alkalmas.
2015. szept. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!