Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Élvezni szeretném a fiatal...

Élvezni szeretném a fiatal koromat, egyedül vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy 16 éves fiú vagyok.

Rájöttem hogy élvezni kell az életet és most kezdődik ehez az időm.

De régen kiközösítettek az iskolában és 6 éve nem csinálok semmit csak itthon vagyok.


Szeretnék magamnak egy aranyos álmodozó szellemű nyitott lányt akivel szórakozhatok ( nem lerészegedés, drog, verekedés, menőzés és az ilyen dolgok... Én olyanra gondolok hogy esti fürdés egy tóban, heverészés ősszel egy avarban, sátrazás, pizzázás egy kissebb panelház tetején... :), "birkózás" a hóban... És még sok minden más. Tudom lehet gyerekes, de én ezt élvezném) , de nem merek senkinél kezdeményezni. :(



Nekem az már természetes hogy engem nem szeretnek a lányok (régen csúnya voltam, de lett fogszabályzóm és az helyretett) és nem merek senkihez odamenni.


Szórakozhatnék barátokkal is, de nincsenek és nem is akarok mert már agresszívak a fiatal emberek.

Nem akarok olyanokkal lenni akik naponta részegednek, cigiznek, drogoznak, verekednek és élvezik hogy másnak rossz.. Agymosottak ... Nyomj el másokat hogy neked jó legyen gondolkodás.


Én egyetlen egy lányt szeretnék akivel lehet élvezni a fiatalságot és nem a telefont nyomkodja, de sajnos manapság a lányok sem vevők erre inkább ők is a fent említetteket csinálják.



Egyetlen egy mosolygós álmodozó lányt szeretnék.

Mit tehetnék ha félek az első lépéshez?


2015. szept. 20. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Na ez jó kérdés, a fogszabályzón kívül igazak rám a dolgok :/

Nekem sincs több vágyam, csak szeretnék magam mellé valakit :)

18/F

2015. szept. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Szeretnék magamnak egy aranyos álmodozó szellemű nyitott lányt akivel szórakozhatok ( nem lerészegedés, drog, verekedés, menőzés és az ilyen dolgok...)"


Sok ilyen romantikus lány van. És a zárójelben levőket nem szeretik, csak nem merik mondani. Csak ők csendesebbek, nem hivalkodóak,.nem kihívóak, ezért meg kell találnod őket, és aki tetszik, meg kell hódítanod a szívét. Klasszikus módszer ez és évszázadokon át működött és működik ma is. Első lépés: figyelj,figyelj jobban a csendesebbekre is.

2015. szept. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hat en rocker vagyol, de nincs semmi karos szenvedelyem csak a metalzene a drogom.

Azonkivul eleg absztrakt perpektivaval elek, elmeleteim vannak es verseket irok, raadaskent nagyon empatikus vagyok.

Regi gyerek vagyok, tehat nem logom a neten.

Almodozo vagyok, de masoknak kevesbe attraktiv dolgokrol szoktam.


Azonkivul zerintem probalkozz es ismerkedj. Igenyes szorakozohely, konyvtar, kavezo stb. En itt ismerkedtem ossze a barataimmal.


Legy nyitottabb.


16.l

2015. szept. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is visszahúzódó voltam, de nagyon ráuntam hogy emiatt rövid időn belül el fognak menni mellettem az olyan dolgok, amiker MOST megtehetnék tiniként de később felnőttnek nem lenne rá lehetőségem. A lényeg, hogy szerintem ez fejben dől el. Ha pozitívan állsz a dolgokhoz, elkezdesz nyitni mindenki felé akkor előbb -utóbb megtalálod azt a lányt. Nekem sikerült ezen a korszakom túllépnem, és remélem neked is sikerülni fog!:)

L

2015. szept. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én is erre vágyom, csak én lány vagyok. :)

Nekem sincs sok mindenki akivel elmehetnék ide-oda, szóval hasonló vagyok mint te, ugyanúgy nem igazán szeretnek a fiúk, mint ahogy téged a lanyok. :)

2015. szept. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!