Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt jelenti hogy nem vagyok...

Azt jelenti hogy nem vagyok elég férfias, hogyha egyedül odajött hozzám egy fiatal, kicsi roma a szokásos szövegével? 30F

Figyelt kérdés
Állok a piros lámpánál, odajött és mondta az ismert szöveget "meg tudnád mondani mennyi az idő?" megnéztem az órám és megmondtam neki az időt. Erre lefagyott, majd azt kérdezte: "megmutatod milyen telód van?". Ez nagyon rosszul esett, egy 130 kg-os kopasz állathoz biztos nem mert volna odamenni, de hozzám meg igen... Győri vagyok, egy pár ismerősömnek így vették el a mobilját régebben mikor bejött ez a trükközés.
2015. febr. 3. 12:56
 1/9 opened paradise ***** válasza:
Mi lett a vége?
2015. febr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Azt jelenti, hogy rasszista, előítéletes vagy, mert attól, hogy a telódra volt kíváncsi, egyből azt feltételezted, hogy el akarja lopni.
2015. febr. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 opened paradise ***** válasza:
Ugye te csak viccelsz,vagy külföldről írsz?
2015. febr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem jelenti, hogy nem vagy elég férfias, a férfiasság nem a 130 kiló tömör izomnál kezdődik. Az is lehet, hogy jól szituált vagy és kinézte belőled, hogy tuti valami méregdrága telefonnal mászkálsz.


Egyébként egyszer a húgomtól (~150 centi magas) is el akarták venni, ugyanezt csinálta, amit Te: megnézte a karóráján az időt. Jött ugyanez a szöveg, hogy mutasd a telód. Erre húgom röhögve elővette a mobilját és megmutatta, hogy épp aznap törte össze az egyik osztálytársa és teljesen tönkrement. :D


Simon fiam, ne legyél már naiv, mégis miért akarta megnézni a telóját? :'D


(asszem elkezdek órát hordani)

2015. febr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Simon Belmont! :D ez jó volt! Standupos vagy mi?


Ez nem férfiasság kérdése. Ezek pofátlanul odamennek bárkihez bárhol. Rólam ugyanezzel a szöveggel a corvin negyednél akarták leszedni az órámat, délután 3-kor!!


De annyira nevetséges már a szitu is. Két undorító lepukkant cigányt, akinek a bűnözésen kívül semmi dolga, ugyan miért érdekelné, hogy pontosan mennyi az idő? :D Világos van, addig nem mehetnek rabolni..


Ja és hozzáteszem, hogy az órát azóta nem merem hordani ha Magyarországon vagyok.. De hát ilyen hely ez a mi kis hazánk.

2015. febr. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 HengerR ***** válasza:
Nem azt jelenti, hogy nem vagy elég férfias. Simán csak úgy gondolta, hogy nálad gyorsabban tud futni... Legközelebb nézd levegőnek őket.
2015. febr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 jaydee ***** válasza:

A kérdésre nem tudok válaszolni, én a magam 194 centijével és 90 kilójával, 4 év box után, ha tudom hogy kés van nála és olyan a szituáció, minden gond nélkűl odaadtam volna neki a telefonomat. Nem az a férfi, aki ilyenkor azonnal üt, hanem aki racionálisan tud eljárni egy ilyen helyzetben. Első a te és a társaid testi épsége. Ha így jársz el és valaki felrója neked, hogy nem voltál férfias, legközelebb azt húzd be magad elé, mint élő pajzs.


Amúgy meg szerezz be egy decensebb kapsziacinos gázsprayt. 2000 Ft-s befektetés, életet ment.

2015. febr. 4. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
mondtam hogy teló sincs nálam, furán nézett egyet majd elment.
2015. febr. 4. 09:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Érdemes ilyen esetre valami muzeális feketefehér nokiát hordani magaddal aztán azt mutogatni. Azt nem lopják el. Bár lehet a rámenősebb ilyenkor meg elkezd pénzt kérni..Szóval leginkább normális rendőrség kellene meg büntetések,mert jelenleg egy mobillopásért és utcai késsel fenyegetésért nem kap semmi büntetést az ilyen, de ez álom marad amíg ilyen kormányaink vannak..
2015. febr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!