Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem bírok így élni, mit tegyek?

Nem bírok így élni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Július óta dolgozom egy helyen (elötte suli mellett diákmunkáztam), és az utóbbi 1 hónapban kezdem úgy érezni, megbolondulok. Napi 8 órát dolgozom heti 6 nap. A munkahelyem messze van, egy óra az odaút, ugyanennyi a vissza.

A napom abból áll, hogy alszom (napi 8-9 órát, hogy bírjam az állómunkát) és dolgozom. Enni naponta 1-2 alkalommal szoktam, nem kívánom. Nemhogy szórakozni, egy filmet megnézni nincs idöm. Azon az egy szabadnapomon meg a lakást kell rendbetennem, mert munkából hazaérve lábraállni nem tudok, nemhogy mosogatni.

Szabadságot decemberig nem vehetek ki.

A keresetem elmegy a lakbérre meg az útra, szóval még csak el sem mehetek belöle sehová.

1000Ft-m van hó végéig, és így is mínuszba mentem, ezt is a megtakarításból vettem ki.

Egy csomó nindenre vágyom, de nem engedhetem meg.


Normális, ha már kezdek depressziós lenni?


Család nincs, törödö partner nincs, csak olyan, aki még jobban kikészít, mert övé a lakás, nekem meg nimcs keretem új albira.


Lélekben 50, a valóságban viszont 21l


2015. szept. 18. 11:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#10: minden másnap felteszi a kérdését. Kap ezer tanácsot, és folytatja az életét ugyanúgy. Aki nem is akar változtatni, azon nem lehet segíteni.
2015. szept. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
linkeljétek már be a többit pls
2015. szept. 21. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!