Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 15 eves vagyok de mar nem...

15 eves vagyok de mar nem birok igy elni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elore is koszonom a valaszokat

15 eves vagyok

anyukammal, apukammal es a kiskutyammal elek egyutt.

Mamamek korhazban vannak , regen egyutt laktunk es akkor is a pszichologusnal kotottem ki.

Nem fogok reszletekbe belemenni de nem arrol van szo hogy nem kapok iphonet, meg ilyenek es ezek a nagy bajaim.

En mar az ongyilkossagon gondolkozom joreg ota .

Nem szeretnek a "szuleiemmel" elni mert undoritoak!! Egy kutyat is tobbe neznek mint engem!!

tobb eve megy mar ez es egyre rosszabb .

Szeretnem a segitsegeteket kerni.

Mit kene tennem , hogy elkoltozhessek?

Sok helyre mehetnek , biztositva lenne nekem a jo korulmeny.

Tenyleg nem birom veluk mert bekattanok es nem lehet veluk beszelni .

koszonom szepen



2015. aug. 24. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:

mi az a sok hely ahova mehetnél?barát/barátnő kizárva, egyrészt senki nem fog "idegenként" eltartani és a gyámhatóság is beleszólhat.

de közeli rokonokhoz mehetsz. legalábbis nekem volt olyan barátnőm aki a nagyszüleihez költözött kiskorúként és nem tudtak mit tenni a szülők

2015. aug. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
baratnoim sincsenek a szuleim miatt .nyilvan rokonokra gondoltam en is :)
2015. aug. 24. 16:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj be a gyámügyre és kérd intézeti elhelyezésedet.
2015. aug. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Jelentkezz olyan középiskolába, ami messze van tőletek, így

kollégiumba kerülsz. Ha annyira nem akarsz, hétvégén se kell hazamenned.


Az öngyilkosságot meg verd ki a fejedből, ez csak egy

jelenlegi állapot, lehet, hogy felnőtt korodban meg te leszel a legboldogabb. Soha ne add fel, mindig van valaki, aki kiáll melletted.

Ja és sajnos manapság ritka a tökéletes család.

2015. aug. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ritka persze

de mi egyaltalan nem beszeleunk ha beszelunk kiabalnak, csunyan beszelnek velem ugy hogy kb semmit nem csinalok

kollegium nem igazan jo otlet most mert rengeteget betegeskedtem es nem venneek fel sehova az az egyik a masik meg nem engednek sehova sem bar nem is mennek bulizni vagy ilyesmi de nem talalok egy egyedul szinte sehova a kozeli utcakon kivul /

2015. aug. 24. 16:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nem csak eltúlzod ezeket a dolgokat? Próbálj meg lenyugodni! Megértelek, hogy rossz neked, régen én is elakartam itthonról költözni (sok mindenki van így) de 18 éves vagyok már, és amúgy jobb lett a helyzet :) Nem lehet hogy csak a kamaszkori hormonok játszanak veled? Ha jól gondolom, most mész majd 10.-be nagyjából, hát, szerintem nem sok esélyed van magadnak otthont teremteni, megélni.
2015. aug. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

szia

nem tulzom el egyaltalan :) foleg nem 5-6 eve :)

de megtudnam teremteni ugyahogy a penzt diakmunkabol egy honapra 60 ezer bejonne kb

de nyilvan nem fogadnanak el tolem semmilyen penzt a rokonok..

meghat 4ig suliban vagyok utana tanulok edzek es alszok:Ddd

2015. aug. 24. 16:16
 8/8 anonim válasza:

Velem is sokszor kiabáltak/megpofoztak indokolatlanul


Mindenkit felvesznek valahova, de ha 3 évig még kibírod,

az egyetemen ugyanezt megteheted, ráadásul addigra 18 leszel, és a szülők már nem annyira szólhatnak

bele a saját döntéseidbe, szabad kezet kapsz.

2015. aug. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!