Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem bírok így élni, mit tegyek?

Nem bírok így élni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Július óta dolgozom egy helyen (elötte suli mellett diákmunkáztam), és az utóbbi 1 hónapban kezdem úgy érezni, megbolondulok. Napi 8 órát dolgozom heti 6 nap. A munkahelyem messze van, egy óra az odaút, ugyanennyi a vissza.

A napom abból áll, hogy alszom (napi 8-9 órát, hogy bírjam az állómunkát) és dolgozom. Enni naponta 1-2 alkalommal szoktam, nem kívánom. Nemhogy szórakozni, egy filmet megnézni nincs idöm. Azon az egy szabadnapomon meg a lakást kell rendbetennem, mert munkából hazaérve lábraállni nem tudok, nemhogy mosogatni.

Szabadságot decemberig nem vehetek ki.

A keresetem elmegy a lakbérre meg az útra, szóval még csak el sem mehetek belöle sehová.

1000Ft-m van hó végéig, és így is mínuszba mentem, ezt is a megtakarításból vettem ki.

Egy csomó nindenre vágyom, de nem engedhetem meg.


Normális, ha már kezdek depressziós lenni?


Család nincs, törödö partner nincs, csak olyan, aki még jobban kikészít, mert övé a lakás, nekem meg nimcs keretem új albira.


Lélekben 50, a valóságban viszont 21l


2015. szept. 18. 11:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős helyzet. Én is éltem így. Egy jobb állást kell találnod. Nincs más megoldás.
2015. szept. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Váltsál munkát, jelenleg csak vegetálsz.
2015. szept. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

milyen végzettséged van?

mit szeretnél dolgozni? (olyan munka amit évezettel csinálnál)

és mit dolgozol most?


mondjuk kelj reggel 7-kor, 2 óra út + 8 óra munka = 5-re érsz haza...10-kor fekszel, szóval van 5 órád...

kicsit pihensz után tudnál még időt fordítani sok dologra...

változtatnod kell a napi rutinon!

ha nem megfelelő a munka akkor váltanod kellene...


22F (lelkileg talán fiatalabb :) )

2015. szept. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A heti 8 túlórádat kifizetik?

Munkahelyet és partnert változtatni mielőbb.

2015. szept. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 gyuribacsika válasza:
Teljesen ismerős ez a helyzet, én is ugyanebben toporgok, és változtatni szeretnék csak még nem tudom hogyan s miképp. Melyik városban élsz?
2015. szept. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lépj ki a munkahelyedről, a pasidnak mondd azt, hogy kirúgtak. Utána csinálj úgy, mint aki munkát keres. Takaríts azért ki rendesen, meg csinálj neki kaját, akkor több időd lesz, nem fog annyira pampogni eleinte, de később biztosan fog. Közben keress egy új pasit, lehetőleg olyat, aki ki tud fizetni egy albérletet. Azon is gondolkodhatsz, hogy milyen munkát tudnál találni ami jobban fizet, esetleg tanulhatnál valamit.
2015. szept. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Itt 2 reális,normális megoldás van:


1. Új,jobb melóhely.

2. Pénzes pasas.

2015. szept. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mitől lenne normális a második??? Most azt tanácsolod neki, hogy legyen ku*va?
2015. szept. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Megint te? Milliomodik kérdésed, de sohasem változtatsz. Nem baj, leírom milliomodszorra is:


- a 28 éves, rajtad élősködő here csak púp a hátadon

- ha már nem dolgozik, hát legalább kiganézhazná a lakást

- tiszta hülye vagy, amiért beleadod a fele pénzed az ő albérletébe, miközben rendszeresen azzal fenyeget téged, hogy azonnal kitesz onnan. Neked ott nincs a neveden semmi, nem a te dolgod kifizetni.

- én a helyedben kiverném a balhét, hogy legalább hétvégi, gyorséttermi munkát vállaljon már őheresége


KÖLTÖZZ EL! Nem kell egy egész albérlet, bérelhetsz csak egy szobát. Rengeteg albit 3-4 lány vesz ki közösen! Feleannyiba kerülne így a lakhatásod, plusz a here kajáját és többszáz eurós szemüvegét se neked kellene fizetned... plusz fele annyit kellene takarítanod... MIRE VÁRSZ MÉG? Hány évig akarsz a cselédje lenni, akit még ki is használ anyagilag és megaláz lelkileg? Fuss!

2015. szept. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
honnan tudjátok h lány?? ez valóban nem élet semmi értelme
2015. szept. 20. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!