Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok elkeseredett, ha...

Miért vagyok elkeseredett, ha megvan mindenem?

Figyelt kérdés

Dolgozom, vannak céljaim, hobbim, pénzem, nagyon jó körülmények között élek, van párom.

Ma reggel sütit készítettem, szerintem átlagosan sikerült, de azóta megállás nélkül kapom rá a bókokat, hogy nagyon finomra sikerült.

Gondoltam, hogy ha rendberakom a lakást, akkor rendbejön a hangulatom is, de nem.

Hetek óta ilyen depresziós állapotban vagyok. Mi lehet az oka?


L


2015. szept. 13. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Van barátaid is?

Nem haverok, barátok.

2015. szept. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vannak *
2015. szept. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Vannak, igen
2015. szept. 13. 15:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem értelek. Mert így szerintem tényleg teljes a kép, főként ha a barátoddal is olyan párkapcsolatban élsz, ahol mindketten boldogak lehettek. Nem csak generálod magadnak a rosszkedvet?
2015. szept. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon nem. Ponthogy mindent megpróbáltam már, hogy jobb kedvem legyen.
2015. szept. 13. 15:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Járjatok el együtt gyakrabban a barátoddal, barátaiddal (olyanokkal, akikkel szívesen vagy) helyekre. Akár bárokba, kirándulni, diszkóba, vagy ami tetszik. Garantáltan kevesebb időd lesz a rossz dolgokon gondolkodni. :)
2015. szept. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A depressziónak pont az a lényege, hogy nincs ésszel megmagyarázható oka, egész egyszerűen csak rosszul érzed magad, még ha minden úgymond rendben is van körülötted. Teljesen mindegy mit csinálsz, ezen nem tudsz változtatni megfelelő kezelés nélkül.

Persze sokan vannak akik azt hiszik,hogy depressziósak, közben pedig nem azok, mert van okuk a búskomorságra, mondjuk nincs sikerük a karrierben vagy a párkapcsolatban stb.,nekik nem segít a kezelés, hanem maguknak kell változtatni az életükön. A te esetedben viszont valószínűleg tényleges depresszióról van szó, ha nem tudod megmagyarázni ,miért érzed magad rosszul.

2015. szept. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Előveszel egy papírlapot és a bal felére felírod a kérdéseidet ami az eszedbe jut, a jobb felére pedig a válaszokat.Vigyázz,csak őszinte válaszokat írjál magadnak! Ráérsz a papírlapot kitölteni,a legjobb kérdések,ötletek akkor jutnak az eszünkbe ha más dologgal foglalkozunk.

Amikor készen vagy,akkor rájössz,hogy nem az bánt ami a szemed előtt van,hanem az teljesen más irányú.

Kezd azzal a kérdéssel:Mi hiányzik nekem?

2015. szept. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Valamivel le kell magadat kötnöd pl kiagyalsz egy hosszabb távú célt, ami tényleg megakarsz valósítani, de azt úgy tedd meg hogy a nagy célt lebontod kisebb időszakaszokra/célokra és ha azokat teljesíted jól fogod magad érezni és ha belenézel a tükörbe akkor IGEN elmondhatod magadról hogy megcsináltam és újra elkezdesz hinni magadban. De csupán csak ennyi azt még hozzátenném, hogy lesz olyan amikor belebuksz a kis célodba, de akkor abból tanulsz és felállsz és ha mindez megy akkor egyre több célt is kitűzhetsz.
2015. szept. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!