Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tudok kapcsolatba kerülni...

Nem tudok kapcsolatba kerülni egy lánnyal sem, az egyedülét pedig felemészt. Pedig megvan mindenem munkám, autóm, házam. Főleg a hétvége nagyon nehéz amikor nem dolgozom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 8. 18:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Hát járj el ismerkedni. Diszkó, koncertek, haverok. Lehet hogy haveri társaságban is van valami lány vagy valakinek az ismerőse, aki pont egyedül van.
2014. jún. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Eljártam diszkóba,bulikra régen de kapcsolatot nem igazán tudtam kezdeni,inkább kibuliztam magam a haverjaimmal,és mentünk haza.Meg nem igazán vannak szabad csajok ezeken a helyeken.
2014. jún. 8. 18:43
 3/19 A kérdező kommentje:
Ezek a netes társkereső oldalakat bujom de nem valók semmire.Mindenért fizetni kell csak a regelésért nem.Nekem hiába van kreditem és irok egy lánynak aki bejönne,de ha neki nincs kreditje éppen akkor nem bir visszajelezni.Én meg várhatok a végtelenségig.Ezért jöttem erre az oldalra.
2014. jún. 8. 18:48
 4/19 anonim ***** válasza:

nekem a kepemen fenn van az fb cimem ;)

amugy lehet onnan is bnod, de sokkal kisebb az esely mint elobe (legalabis en duma/hulyesegbe...) en osszetennem a kezem lenne szabad 7vegem :/

2014. jún. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Na erre nem gondoltam.Az a baj kisvárosi vagyok eléggé korlátolt a szabad csaj van errefelé,ezért próbálok neten.
2014. jún. 8. 19:25
 6/19 A kérdező kommentje:
Ráértemben tettem egy kisérletet.Egy azonos paraméterű lányt és fiút kreáltam az egyik társkereső oldalon.Mindenük azonos csak a nemük nem.Kép nélküliek.A lánynak 1 óra sem kellett máris 2 érdeklődő volt,a fiúnak semmi.Hát a fiúk alapból hátránnyal indulnak a társkeresésben.3 óra mulva töröltem öket és elnézést kértem mindenkitől.
2014. jún. 8. 19:38
 7/19 A kérdező kommentje:

Végeredmény: 5/0 a lányok javára.

lány:5 randi felkérés,10 kért képet,és 30 látogató.

fiú: 0 randi felkérés,5 kért képet,és 8 látogató.

Mégegyszer elnézést kérek,nem szórakozásból csináltam.

Csak egy felmérés volt,már töröltem őket.

2014. jún. 8. 19:47
 8/19 anonim ***** válasza:
hotdog.hu? az ingyenes, és lehet írni bármennyi üzenetet, bár igaz, hogy sokan inkább csak barátkozni akarnak.
2014. jún. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Már jártam ott,de kösz.Ez jobb sok a téma de sokára is irnak vissza.
2014. jún. 8. 20:40
 10/19 A kérdező kommentje:
Talán 1-2 csaj van kilátásba,remélem nem ráznak le,mint legutóbb.Beszélgetés közben leoffolt és nem irt többet nem tudom mivel bántottam meg.
2014. jún. 8. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!