Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tudok kapcsolatba kerülni...

Nem tudok kapcsolatba kerülni egy lánnyal sem, az egyedülét pedig felemészt. Pedig megvan mindenem munkám, autóm, házam. Főleg a hétvége nagyon nehéz amikor nem dolgozom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 8. 18:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
nem szoktál negatív lenni ismerkedés közben?
2014. jún. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem igazán csak nehezen nyilok meg mások előtt.
2014. jún. 8. 21:23
 13/19 A kérdező kommentje:
Inkább szeretem a másikat halgatni,mint hogy én kezdeményezzek.Nem tudom mi a kedvenc témálya a másik félnek.Így kicsit késsőbb vagyok nyitott a dolgokra.
2014. jún. 8. 21:27
 14/19 A kérdező kommentje:
Barátaim,munkatársaim vagánynak látnak és csodálkoznak nincs barátnöm,de nem tudják mi van a felszin alatt.A nőkhöz való közeledést elég nehéz dolognak tartom,az meg egyenesen kudarc ha leráznak.Ezt nehezen is viselem.
2014. jún. 8. 21:48
 15/19 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem a korod miatt a disco már nem lehetőség. /ha 84-es vagy/ Lehetne klubokba járni. Pl most nagyon divatos a salsa. Vagy más táncklub. Vagy valamilyen sportklubba. Esetleg társas utazni.

Nem kellene a társkereső oldalakat erőltetni.

Érdeklődőnek kell lenni, mert ha nem beszélgetsz, azt hiszik, hogy nem is érdekel, hogy mit mond a partner.

2014. jún. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Én érdeklődő vagyok azért is szeretem partneremet meghalgatni dolgokról,információt gyüjtök érdeklődési köréről.

A gond akkor van ha partnernek sincs témája

2014. jún. 8. 22:23
 17/19 A kérdező kommentje:
Hát pubok,klubbok kivülről fújom kik vannak ott.Messzebbre meg nem megyek el ott meg mindenki idegen.A sport viszont lehet nem rossz ötlet.
2014. jún. 8. 22:27
 18/19 anonim ***** válasza:

A netes cucc a számok harca lesz, de kitartás.

Töredék fog válaszolni és annak is töredékével fogsz találkozni.

Ráadásul aki lányként a neten nyomatja, ott lehet valami furcsaság

1 önértékelési zavar,

2 fogalma sincs, hogy mit lehet elvárni egy normális férfitól (igaz, hogy ő legfeljebb átlagos lány és kissé elhízott, de úgy van vele, hogy táncsak lesz egy srác a neten, aki úgy néz ki, mint Brad Pitt, van jó munkája és férfias és csak őrá vágyik...)

3 lehet, hogy "nem kimondottan szép".


Na, egyébként én egy időben nyomattam kb egy tucatnyi nővel randiztam, de ehhez rengetegnek kellett írni, ipari skálán. :) Meglepően jól néztek ki többnyire amúgy, akikkel randiztam, néhány jó fej lányt megismertem, de több haszna nem lett a dolognak... Bár ma ahogy értékelem, lehetett volna 1-2-ből kihozni valami kapcsolatot.

Gyenge hatásfokú dolog, ne várj tőle sokat.

Sokkal jobb, ha van egy haveri köröd és egyre újabb embereket ismersz meg és beindulhat valami.

2014. jún. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem az egyedüllét emészt, hanem a magány. Én most eléggé jól elvagyok egyedül is!

(Dobozból iszom a tejet, vehetem az olcsóbb budi papírt, akkor és olyan filmet nézek, amilyet csak akarok. Annyit sörözök a haverokkal, amennyit jólesik. Hallgathatom sokat és hangosan a drága hi-fi-t...)

Az egy külön képesség, ha valaki egyedül is jól elvan! :)


Jó, persze jó dolog egy jó kapcsolat, de azért az egyedüllétnek is vannak előnyei. Egy rossz kapcsolatban hamar rájön az ember!


Mondjuk nem akarlak lebeszélni a párkapcsolatról, amúgy is fogy a magyar...de azért jobb reálisabban látni.

2014. jún. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!