Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Igaz hogy az emberek 80%-a 16...

Igaz hogy az emberek 80%-a 16 koráig találkozik azzal az illetővel akit akihez majd hozzámegy?

Figyelt kérdés
Nekem még barátaim sincsenek nemhogy még lányokkal találkozzak... :(
2015. szept. 4. 17:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
30 éves nő vagyok, így a barátaim nagy része már férjhez ment, gyereke van, és megnyugtatlak, egyikőjük sem ismerte a házastársát 16 éves korában. Az idősebb ismerőseim közül a férjem szülei az egyetlenek, akikről tudok, hogy középiskolában jöttek össze, de ők el is váltak.
2015. szept. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

az eddigi kommentelőknek irnám, ez a feltevés nem pontosan igy szol, a kérdező nem irta oda, hogy lehet, hogy el is ment egymás mellett a két ember és nem volt tudatában, hogy találkoztak, de találkoztak. illetve az sem igy szo, hogy az az ember lesz a házastársa, hanem hogy a legnagyobb szerelme. hogy honnan ered ez a teoria, nem tudom, de más helyeken is olvastam már rola.

de tudjátok, sok embernek hiányzik az első meghatározo szerelme, illetve azt mondják, biokémiailag ahogy egyre öregszünk egyre kevésbé intenziven termeli a szerelemhormonokat a szervezetünk, ezért is sokszor meghatározoak a fiatalkori szerelmek.

aztán ott van még az is, hogy fiatalon nem élsz együtt éveket a másikkal, házasként igen, és a felnőtt élet problémái is bezavarnak. ezért sem olyan szép, mint a fiatalos, bolondos szerelem.

2016. jan. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!