Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Igaz hogy az emberek 80%-a 16...

Igaz hogy az emberek 80%-a 16 koráig találkozik azzal az illetővel akit akihez majd hozzámegy?

Figyelt kérdés
Nekem még barátaim sincsenek nemhogy még lányokkal találkozzak... :(
2015. szept. 4. 17:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt még barátnőm, de én már 19 vagyok...
2015. szept. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hülyeség :D Hol olvastad ezt? Pont az ilyen gyerekszerelmekből nem lesz semmi,mert éretlenek tapasztalatlanok ,de ha vannak olyan buták és gyorsan megházasodnak amikor elérik a korhatárt ,akkor kb 80%-uk el is válik.
2015. szept. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. Én 20 évesen találkoztam.

De sok ismerősöm harmincas éveiben házasodott meg. És nem tiniként találkoztak, hanem már felnőttként.

2015. szept. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet, de szerintem a tinikapcsolatok vége, ha össze is házasodnak, akkor is válás!
2015. szept. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt 2 barátnőm, de rájöttem rövid időn belül hogy egyiket se szerettem úgy, csak hirtelen. Még pár lánynak jöttem be eddig, de velük nem volt semmi, aki meg nekem jött be annál is lett volna esélyem, de azt elszúrtam. Szerintem ezek sokkal gázabbak mintha nem is lett volna senki. Az azt mutatja hogy nincs tapasztalatod párkapcsolatban, esetleg lehetőséged vagy nem akartad, míg az én dolgaim azt hogy nem tudok megtartani egy párkapcsolatot (és a számok szerint az én hibám, még akkor is ha az egyik csaj kiskéssel fenyegetett, majd pedig meg akart veretni egy sráccal aki odajött hozzám hogy neki most igazából meg kéne vernie de tudja hogy nem normális a csaj és hogy tudjak róla) :(
2015. szept. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Fenét!


Kiskegyedben olvastad?

2015. szept. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor a maradék 20%ba tartozom. Sőt, abba az 1%ba aki 27 évesen se találta meg azt, akit elvehet.
2015. szept. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem a Bravó magazinból kell infót gyűjteni
2015. szept. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hol olvastad ezt? A Kacsa Magazinban? Ez hülyeség... 16 éves koráig az ember tök kevés emberrel találkozik, a nagy számok törvénye alapján sem találja meg a jövőbeni párját...
2015. szept. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hülyeség,kevesebb dolgot higgy el amit az interneten olvasol.
2015. szept. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!