Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan, aki régóta...

Van itt olyan, aki régóta szingli és tényleg élvezi az egyedüllétet?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 17. 21:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ez attól függ, hogy milyen barátaid vannak, milyen emberek vesznek körül és mennyire szereted a munkád. Ez normális dolog, de a legtöbbeket azért visel meg a szakítás leginkább, mert mindent együtt csinálsz a másikkal és utána nyilván hatalmas űrt hagy maga után a párod.

Ha szoros barátságaid vannak, akkor lényegében a szexen kívül mindent csinálhatsz velük, szerintem úgy nem is vágja annyira földhöz az embert a dolog, tinikorban szerintem ezért is könnyebb átvészelni a nagy szerelmeket. Aztán később a munka, párkapcsolatok, család miatt már nem olyan könnyű összehozni a találkozókat, ez azért okozhat nehéz pillanatokat. Szóval a kulcs az, hogy mennyire tudod elfoglalni magad. Amúgy meg rugalmasság kérdése a dolog. Régen egy McDonaldsba nem mertem volna beülni egyedül, de ha képes vagy kimozdulni a komfortzónádból jó idők is jöhetnek.


Egyébként meg sokan örülnek egy szakításnak, például akiknek a párja betegesen féltékeny és állandóan olvassák a privát üzeneteiket, kiakadás lesz abból ha később mész haza, nem hívod fel, stb.

2015. ápr. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Lassan már tíz éve vagyok egyedül, és én jól érzem magam így. Épp azért szakítottam a legutóbbi barátommal, mert jobban szeretek egyedül lenni, mint kapcsolatban. Persze mindig mondják mások, hogy ideje lenne most már párt keresni, meg házasodni, meg gyereket vállalni, de mivel engem egyik opció sem vonz, ezért persze eszem ágában sincs bárkit is keresni. Nem is értem, miért akarják mások rám erőltetni az akaratukat, ha én boldog vagyok így?? Ha panaszkodnék vagy ha magányos lennék, akkor megérteném, hogy párt akarnának nekem szerezni minden áron, de így...? Minek? Furák az emberek.
2015. ápr. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én jól elvagyok de azzal is tisztában vagyok hogy kockáknak nem érdemes kapcsot fenntartani.

Gondolom sokan tudják mér.

Meg már a szokásaim is nagyon rögzültek nem igazán tudnék rajtuk változtatni. És nem szívesen okoznék másnak így problémákat.

2015. ápr. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
25 éves vagyok, egész életemben szingli voltam/vagyok.Megbékéltem a helyzettel, de attól meg nem érzem jól magam így.
2015. ápr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kb 10-12 éve egyedül. Szex sincs. Pedig szeretném hogy szeressenek, de nem kellek senkinek. De amúgy ki lehet bírni. Egy idő után hozzászokik az ember.
2017. júl. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!