Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tudom megéri e? 20/F

Nem tudom megéri e? 20/F

Figyelt kérdés
Szóval eddig teljesen letört voltam,úgy éreztem itt a vég..De most nem tudom,olyan újjult erőre kaptam.Szeretnék teljesen új életet kezdeni,mindenen változtatni szeretnék,a külsőmön,a ruháimon,az eddig életen,amit eddig éltem.Mert borzalmas ahogy eddig éltem,adtam magamra,de nem annyira,mindig úgy voltam vele,ha valaki szeret fogadjob el így,ilyennek,de rájöttem ez hülyeség!Tenni kell azért,hogy saját magam is elfogadjam,hogy mások is eltuggyanak.Szerintetek megéri bele vàgni?Volt már valakinek hasonló?mármint hogy gondolt egyet és új életet kezdett?Jobban érzi magát?Bár sajnos igen,ez rengeteg pénzbe fog kerülni,de úgy érzem megéri változtatnom,csak nem tudom,hogy hol kezdjem,hogy álljak neki?
2015. ápr. 16. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Fontos a külső, de ahhoz, hogy te jobban érezd magad, egyáltalán nem biztos, hogy egy ruha elegendő lesz. Inkább a belső hozzáállásodon kellene változtatni. Tapasztalatból mondom, én is beleszaladtam már ebbe a hibába. Ha valaki teljesen elégedett magával a szakadt, márkátlan ruháiban ugyanúgy oda lesznek érte az emberek, nem a márka számít (persze vannak körök, ahol csak az számít, de most az átlagról beszéltem).
2015. ápr. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én olyan 17 évesen jutottam el oda, hogy ideje változtatni. Most 21 vagyok, a dolog most kezd beérni, kiforrni a saját személyiségem, határozott lettem és tudom, hogy mit szeretnék. Ennek igazából sosincs vége. De nem is szeretném. :)
2015. ápr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De adott egy város,jelen esetben Budapest,ha én felszàllok a metróra pl,nem nagyon néznek meg,de ha felszáll egy kicsit látszólag velem egykorú fiatal srác,bàmulják,nem azért,mert olyan helyes lenne,hanem mert làtszik hogy ad magára,ápolt,és magabiztos.És nem a nézések miatt,hanem magam miatt akarom ezt,mert magammal egyeltalán nem vagyok elfogadva..Felszedtem 5 kilót,170 cm 70 kg,és ezt is leakarom adni,nem szexi a felesleg,sem az hogy màr lassan kezd tokám nőni,fogyókúrázni akarok,mozogni mozgok mindennap órákon át,mert olyan helyen dolgozok,de sajnos sokat eszem,mostanában annyira nem,de a sok pizza,mind mind az az ètel ami zsíros,ami csak puffaszt,ezekeről is végleg lemondok,meg a kenyérről is.Más etrendet szeretnék,leakarom tenni a cigit is,inni szerencsére nem iszok,nem szeretem az alkoholt,más szenvedélyem nincs,de szerintem az emberek egyébként észre veszik,ha valaki saját magával sincs elfogadva,és pont emiatt sokan lese sz*rnak..Végre hetek után a depi helyett,màr jobb gondolataim vannak :)
2015. ápr. 16. 17:28
 4/5 A kérdező kommentje:
Ohh dejó neked 2#,na ezaz amit én is elakarok érni,és mindig mindig csak jobbá tenni magam,mert igen is most jöttem rá,mindig ezzel a "fogadjanak így el" mondattal éltem,de ennek ma vége :) egyébként sajnos én azért túl sokáig vártam,20 éves vagyok,de még mondhatni fiatal.
2015. ápr. 16. 17:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Járj társaságba, légy érdeklődő, olvass sokat. Figyeld mások viselkedését és rajtuk keresztül felismered magad is, a te jellemvonásaid. Figyelj oda magadra, amit mondasz, ahogyan teszed és ha valamin változtatnál, azt azonnal határozd el, attól a pillanattól kezdve tedd azt másképp, ne várj vele.
2015. ápr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!