Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért történik ez?

Miért történik ez?

Figyelt kérdés

Már egy éve szakítottam az exemmel, mert nem működött jól a kapcsolatunk. Azóta ismerkedtem, de egyik sem volt megfelelő egy hosszú távú kapcsolatra.

A legjobb barátnőim már nem ebben az országban élnek. Akik maradtak barátok azok dolgoznak, nem érnek rám. Én is dolgozom, de úgy érzem 0 szociális életem van. Nincsenek olyan ismerőseim, barátaim, akikkel elmászkálhatnék. Volt egy nagyon kedves külföldi fiú haverom, akivel sűrűn beszélgettem, de már ő sem érdeklődik. :( Annyira magányosnak érzem magam. Egyedül mihez tud kezdeni magával az ember?? Úgy érzem nem nekem való az élet, hogy semmi értelme a létezésemnek. 22/L


2015. ápr. 6. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Hasonlóan vagyok én is, kivéve, hogy emiatt nem tartom feleslegesnek az életem. Hobbikkal lekötöm magam, néha ismerkedem. Meg kell próbálni nyitni mások felé, anélkül nem fog menni. Lehet az első alkalmakból nem is lesz semmi, lehet pár napra rá nem is beszéltek többet, de akkor majd mással alakítasz ki haveri, baráti viszonyt.


Keress hasonló érdeklődésű embereket, itt a nyár, tele lesz programokkal és fesztiválokkal, simán lesz lehetőséged ismerkedni. Addig te is lekötheted magad akármivel, amiben kiakartad próbálni magad és érdekel.

2015. ápr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Pl. eszembe jutott egy olyan, hogy tavasszal egyre többen mennek ki sportolni, futni, mozogni. Nálunk vannak futópályák és 1-2 mozgásra kijelölt hely, ha párszor lemész, ott is szóba tudsz elegyedni az ottaniakkal. Gondoltam egy példát felhozok, hogy ilyen alap szitukkal is nyugodtan lehet kezdeni valamit.
2015. ápr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nyugi nem vagy egyedül, én már 2 éve ezt érzem.:)

Ha nem megy a barátkozás, nincsenek igaz barátok, akkor le kell sz..., azaz más elfoglaltságot kell találni. Ha unatkozol, akkor találj ki magadnak valami hobbit, makettez vagy valami olyat csinálj amiben örömödet leled.

Multiplayeres számítógépes játékok is pl. nagyon jól letudnak kötni és ha van chat a játék alatt, akkor jókat lehet derülni a többieken és ismerkedni is tudsz velük. Én akár egész nap eltudnék így lenni.:D

Persze ugyanúgy próbálkozni kell a barátok szerzésében továbbra is, ha egyedül nehéz az élet!

Fel a fejjel!

2015. ápr. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is csatlakoznék, ez tuti hogy nehéz időszak... felemelő érzés, ha néha valaki szakít rám egy kis időt vagy megkérdezi hogy mi történt velem mostanában... csak az ismerkedés/kimozdulás segít, arra kell gyúrni (nekem is)
2015. ápr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!