Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sose lesz már párkapcsolatom?

Sose lesz már párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy képtelen vagyok komolyabb kapcsolatot kialakítani valakivel, egy ember sem érdekel annyira, hogy minden hétvégémet vele töltsem, kompromisszumokra legyek képes, stb.

Volt egy 2 éves kapcsolatom, nagyon csúnya véget ért, na de ennek már 3 éve, azóta senki sem dobogtatta meg a szívemet.


Őszintén szólva nem is vágyok párkapcsolatra, egybeforrt a problémákkal nálam:D Problémákat meg persze nem akarok.


Viszont hallottam, hogy mások kibeszéltek, hogy engem senki sem akar, stb, vénlány leszek.. (amit nem bánnék)


21/L


2015. márc. 18. 19:17
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

Tényleg béna lenne az élet egyedül? Teljesnek érzem az életemet, dolgozom(imádom a munkámat), edzeni járok, imádom az állatokat, van is pár:), van hobbim...

Barátaim nincsenek nagyon, csak 1, de azokra sem vágyom.

2015. márc. 18. 19:21
 2/25 anonim ***** válasza:

Én is teljesen így vagyok ezzel.. nem is vágyom senki közelségére, közös programokra, stb.

És az utcán nyáladzó páratoktól is rosszul vagyok, ami szintén csak elrettent a kapcsolattól. Szerintem mi még várunk az "igazira". (Már ha van..) :D


19/L

2015. márc. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Majd lesz párkapcsolatod. Még fiatal vagy, éld az életet.
2015. márc. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Nekem mindennel bajom van.. Az ismerkedéssel, mert már unom, meg kell szokni egymás hülyeségeit, családját, minden hétvégén együtt lenni, nekem főleg ez a halálom.

Exemmel kötelező volt minden hétvégén együtt lenni, felüdülés, hogy van magamra időm

2015. márc. 18. 19:24
 5/25 anonim válasza:
szerintem biztos megtaláljátok majd akit kerestek :) nem szabad feladni mondjuk én is hasonló cipőbe járok :) de hiszem h előbb utóbb összefutok azzal a lánnyal akivel le szeretném élni a hátralévő életem :) 21/f
2015. márc. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Ha nem is vágsz kapcsolatra, akkor mi itt a baj?

Mit zavar ha kibeszélnek?


Sajnos nem azzal van a gond, hogy nem akarsz kapcsolatot, mert az szíved joga, de amit írtál, az azt mutatja, hogy képtelen vagy egy kicsit igazodni másokhoz, ami az élet bármely területén visszaüthet, vagy egy kicsit is törődni másokkal. Ez meg nem igazán vezet jóra.


Csak nehogy azt hidd, hogy azért nem jó senkivel sem, mert te olyan qrva különleges vagy, pont ellenkezőleg.

2015. márc. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Mégis milyen területen ütne ez vissza?:)
2015. márc. 18. 19:35
 8/25 A kérdező kommentje:
Törődöm másokkal, ápolónő vagyok.
2015. márc. 18. 19:35
 9/25 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak lusta vagyok a mostani fontos dolgokat alávetni egy új emberért. És egy kapcsolat csak úgy működhetne (például szombaton suliba járok, vasárnap menhelyen vagyok reggeltől estig)
2015. márc. 18. 19:36
 10/25 anonim ***** válasza:
"vénlány leszek.. (amit nem bánnék)" Akkor meg min agyalsz?????
2015. márc. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!