Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is ennyire szereti a magányt?

Más is ennyire szereti a magányt?

Figyelt kérdés
Sosem vonzottak az emberi kapcsolatok,a barátságok,a társaság,a szórakozás. Kiskoromban is egyedül játszottam,és amint járni tudtam kimentem az erdőbe és estig kint voltam,fára másztam,figyeltem az állatokat,a bogarakat,órákig hallgattam a szél zúgását és egyszer se hiányzott,hogy legyen valaki,aki játszana velem.Ahogy nagyobb lettem és bekerültem az általános iskolába,csak csendbe figyeltem az embereket,de nem szóltam senkihez. Attól voltam boldog,hogy azt nézem,ahogy kialakulnak az emberi kapcsolatok,láttam a hazugságot,a zsarnokságot,sosem értettem az embereket. Csoportosítottam őket,minden csoportba más-más gondolkodású emberek kerültek és tanulmányoztam őket.Meg szerettem volna érteni,hogy mit miért csinálnak. Ahogy bekerültem a középiskolába a helyzet nem változott semmit,ugyanúgy a megfigyelő szerepben maradtam és még mindig akkor vagyok boldog,ha kint lehetek a természetben,mindentől és mindenkitől távol. Többször is megpróbáltam barátkozni,mindig sikerült is bekerülnöm egy-egy társaságba,de túl jól ismertem addigra már az embereket a sok megfigyelés miatt és láttam,hogy mennyire önzőek,kétszínűek,ezért folyton kiléptem minden baráti társaságból. Igaz barátom csak egyszer volt,vele tényleg megértettük egymást,de sajnos tavaly elhunyt...Jelenleg egyetlen egy barátom sincs és mégis jól érzem magam,rengeteget járok túrázni,festek,írok,elmélkedek és minden így tökéletes. Nem találkoztam még ennyire magánykedvelő,kívülálló emberrel,mint én és azt sem tudom,hogy miért vagyok ilyen. Köztetek van,aki hasonlóan éli meg a mindennapjait?
2015. márc. 14. 22:57
 1/9 A kérdező kommentje:
19/F
2015. márc. 14. 22:58
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Asperger-szindrómáról olvastál már? Elég gyanús vagy, a leírtak alapján. :)
2015. márc. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

17 vagyok de már jó ideje egyedül lakom. Nem is hiányzik senki. Kapcsolataim csak egy éjszakásak vannak. Imádom az életem. :DDD Szóval szerintem normális vagy

. Én már kiskoromban is arról álmodoztam hogy majd egyedül fogok lakni egy nagy házba és megvan

. :)

2015. márc. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 piriiiii ***** válasza:
43%

A magány egy szar érzés, és a szar érzéseket nem szeretem, mert nem vagyok mazochista. De szeretek egyedül lenni, és az nekem nem szar.

Szerintem vannak még így néhányan. Nem sokan, de vannak.

18/L

2015. márc. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Én is ilyen vagyok. Csak nálunk erdő nincs, helyette én a biciklizést, a száguldást kedvelem. Csak érezni akarom, hogy szabad vagyok, ezért érzelmileg sem függök senkitől sem. A természet és az állatok vonzanak a leginkább, és jobban szeretek a saját világomban élni, mert számomra az egy másik valóság. Bár nekem nincs lehetőségem megfigyelő szerepben lenni, mivel a teljesítményemmel mindig kitűnök a tömegből és sokan számitanak rám - mégha számomra ezek egyszerű rutin dolgok is.

17/L

2015. márc. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem a magányt szeretem, hanem az egyedüllétet. Több nyugis percre van szügségem mint az átlag, és én is imádom a természetet, de barátok nélkül szarul érezném magam. A nagy bulikat sem preferálom, jobban szeretem ha valakivel kettesben elmegyünk valahova, esetleg még páran csatlakoznak hozzánk. 20/F
2015. márc. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 45 F vagyok,és a munkahelyemen kívül nagyjából egyedül vagyok.

Szinte utálom az embereket,mert bunkók,primitívek,igénytelenek,koszosak,irigyek,kétszínűek,stb.

Bp.-en élek,sokat járok mindenfelé,és látom ezt a sok kommcsirendszerből visszamaradt bunkó csövespr0lit,tele van velük a város,a társadalom haszontalan nyomorék tagjait,úgyhogy nem vagyok kíváncsi rájuk.

2015. márc. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok 19/F már várom hogy eltudjak költözni itthonról és egyedül legyek.
2015. márc. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok, de azon, hogy még nem találkoztál más emberrel aki egyedül érzi jól magát ne lepõdj meg, ez azért van, mert nem keressük a társaságot.
2015. márc. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!