Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Öngyilkosság egy srác miatt? L

Öngyilkosság egy srác miatt? L

Figyelt kérdés

2 éve szerelmesek vagyunk egymásba egy sráccal (én 21 ő 26), de távolság miatt (másik kontinens), soha nem lehetünk együtt. Neki azóta, mióta ismer, nem volt senkije.

Én ezt már nem bírom.


Normális, ha öngyilkos gondolataim vannak?


2015. márc. 13. 12:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem, beteges, ha egy másik ember ilyen gondolatokat ébreszt fel bennünk.
2015. márc. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Érthető valamelyest de nem célravezető , ő esetleg találkozik mással te meg nem létezel egy ábránd miatt .
2015. márc. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Trafó1 ***** válasza:
0%

A sohasem nem létezik ha szerelmes vagy, tehát nem vagy szerelmes csak vágyakozol valamire, tehát nem normális ha öngyilkos gondolataid vannak.

Az öngyilkosság amúgy sem normális , az evolúció következtében az öngyilkos hajlamúak hamar kihalnak , így ez a genetikai ág nem öröklődik, még ha ki is alakul véletlenül, persze ez csak az állatvilágra érvényes.

2015. márc. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Sajna olyan nehéz múlt van mögöttem, hogy csoda, eddig húztam. Ez meg az utolsó csepp volt már sajnos.
2015. márc. 13. 12:32
 5/23 anonim ***** válasza:
Nem normális dolog ez. Kèrj segítséget valakitől akiben megbízol, és menj el orvoshoz. Amùgy nem gondolkoztál rajta, hogy te is utána menj? Sok fiatal megy külföldre együtt.
2015. márc. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem mehetek ki sajnos, nincsen annyi pénzem :(
2015. márc. 13. 12:40
 7/23 anonim ***** válasza:
63%
A TÁVOLSÁG az csak egy kifogás. Ha tényleg szerelmesek lennétek, akkor vergődés helyett két hosszú év alatt már megoldottátok volna. Te csak egy álmodozó kislány vagy, aki a megmentőjét várja, ő meg holtbiztosan randizgat és kufircol a veled való netes játék mellett, de ezt te úgysem tudod ellenőrizni.
2015. márc. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Az a távolság 10 000km, és mindketten hihetetlenül szegények vagyunk.
2015. márc. 13. 12:41
 9/23 anonim ***** válasza:
a hihetetlenül szegényeknek szerintem nincs internet
2015. márc. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
nem amiatt akarsz öngyilkos lenni mert távol vagy hanem mert csóró vagy.
2015. márc. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!