Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy lakatlan szigeten mennyi...

Egy lakatlan szigeten mennyi idő után fogadható el az öngyilkosság?

Figyelt kérdés
Kaja, ivóvíz az van. Elmenni nem lehet.

2015. márc. 9. 22:08
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

"Számomra az lenne valószínűleg a visszatartó erő, hogy nem igazán tudok elképzelni olyan öngyilkossági módszert, amit egy lakatlan szigeten ki lehetne vitelezni fájdalommentesen."


Kés van, kötél van.

2015. márc. 9. 22:35
 12/27 A kérdező kommentje:

"Lehet a kovetkezo napon Mar arra jarna egy hajo es megmentenenek!"


Fél év alatt egy hajó se járt arra.

2015. márc. 9. 22:37
 13/27 anonim ***** válasza:
Azt írtad kaja ívóvíz van.Ezesetben nem lennék öngyilkos.Csak élvezném a csendet a nyugalmat.Jó lenne.
2015. márc. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

"Kés van, kötél van." Akkor nekiallnek egy ladikot kesziteni.Mar csak fa kell hozza Ami szinte biztos van egy szigeten.


"Fél év alatt egy hajó se járt arra." Honnan tudod hogy nem Pont holnap fog!?(mondtam csak pozitivan:D)

2015. márc. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Én bírnám akármeddig.


Viszont tegyük fel, hogy nem..én lennék az egyetlen aki elfogadhatja. Ha akarnám, el is fogadnám, akármikor.

Na jó tudod mit, esetleg valami súlyos, fájdalmas betegség..az gyanús lenne...de ki tudja mikor..?

Akkor talán elfogadnám, mert talán akarnám.

2015. márc. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Lenne wifi meg hideg sör sokáig bírnám
2015. márc. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Én talán még élvezném is! Kaja és a víz meg van oldva szóval akármeddig húznám. Meg igazából nem teherként fognám fel. Nem vagyok tapasztalt a témában,szóval nem tudhatom hogy reagálnék, de nagy valószínűséggel pozitívan. Magyarul öngyilkos biztos nem lennék. De akkor fogadható el az öngyilkosság ha te magad döntöd el. Ha neked 2 nap a limit és szenvedsz a magánytól, vagy akármitől ami ott azon a szigeten van " Valószínűleg csak az ember kételyei amiket magával visz." Akkor 2 nap az elfogadható idő!
2015. márc. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Én építenék egy nagy csónakot, masszívat, ha kell fél évig is csinálnám. Majd teleraknám kajával és itallal és elkezdenék evezni. Vinnék vagy csinálnék egy kést, és legfeljebb akkor lennék öngyilkos ha elfogy a kajám és vizem (és még mindig nem talált meg senki), vagy ha egy vihar elsüllyesztené a hajómat.
2015. márc. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én nagyon szívesen költöznék egy lakatlan szigetre. Főleg, ha kaja és ivóvíz is van.
2015. márc. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Ha lenne net, már költöznék is oda! :D
2015. márc. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!