Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érdemes élni?

Miért érdemes élni?

Figyelt kérdés
Egyszer úgyis mindenki meghal. A jelenlegi világban akkor érsz valamit, ha van pénzed. Pénz nélkül senki vagy. 15 vagyok, jól tanulok. Más ballagásra 60-70 ezer forintot kapott, én meg 5 ezret, azt is a nagyanyámtól. Másnak csúcsgépe van, enyémen még a 2004-es játékok is szaggatnak. Más nulla tanulással boldog, én meg boldogtalan..

2015. jan. 9. 18:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
53%

Azért tanulj keményen, hogy később 60-70 ezer forint ne legyen tétel.

Műszaki pályán ennél nagyobb ösztöndíjat kaptam Havonta!

2015. jan. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
41%

persze.

mert olyan gyakori,hogy 14 éves sza-ros gyereknek odapattintanak 70ezret.

az életben nem hallottam még ilyet.

legközelebb valami hihetőt találj ki.

2015. jan. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Jogot akarok, de lehetetlen vele elhelyezkedni
2015. jan. 9. 18:14
 4/26 A kérdező kommentje:
2: láttam hogy az egyik gyerek borítékja tele volt huszasokkal, rokonoktól, családtól
2015. jan. 9. 18:15
 5/26 anonim ***** válasza:
44%
Ha jól tanulsz és jó egyetemre jársz, semmivel sem lehetetlen elhelyezkedni.
2015. jan. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
77%
Azert vagy boldogtalan,mert a felszines dolgokra adsz,nem pedig az igazi szep dolgokra :) Ezek szerint te mindig mashoz hasonlitod magad,mindig mas dolgaira vagy "feltekeny" es azon gondolkodsz,hogy neked miert nincsenek meg azok a dolgaid ,amik masnak csak ugy az olebe pottyannak.Ahelyett,hogy mindig massal foglalkozol olyankor gondolj arra,hogy lehet,hogy mas azert boldogtalan mert epp azt nezi ,hogy neked mid van.Masnak nincs csaladja,neked van.Masnak nincs haza,neked van.Mas nem tud iskolaba jarni ugy mint te ,mert mondjuk nincsenek szulei es csak egy intezetben el.Peldaul nekik nincs hova hazamenniuk. Mert az nem igazi otthon.Probald meg eszre venni ,hogy neked mi mindened megvan.Es hidd el a csalad,a szeretet,az otthon sokkal de sokkal fontosabb,hogy ki mit kap,mennyi penzt,vagy epp milyen gepet.Ne hasonlitsd mindig mashoz magad.Inkabb gondolj bele,vannak akiknek meg ennyiuk sincs mint neked ,nekik milyen rossz lehet.
2015. jan. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
66%
Elég gyerekes felfogás az életminőséget a számítógépes játékok használatával mérni. Én nem kaptam semmit a ballagásomra egy kis édességen kívül. Nem a pénztől leszel értékes, hanem a tehetségedtől. Ki kell építeni a megfelelő kapcsolatokat és elérhetsz bármit. Amúgy meg a nők miatt érdemes élni.
2015. jan. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Ja igen, azt kihagytam hogy jó ha van 3-4 ember akivel szoktam beszélni, többiek le sem szarnak. Családi szeretet meg kimerül a pusziban..
2015. jan. 9. 18:35
 9/26 anonim ***** válasza:

mindenkinek mások az elképzelései az életről

Nem kell aggódnod ha jól tanulsz akkor pár éven belül töb száz ezret fogsz havonta keresni aztán olyan gépet veszel kettőt is akár amilyet akarsz :)

Nyáron vannak diákmunkák vagy lehet most is kiegészitő munkaként például újságot hordani próbáld meg és majdcsak összejön a pénzed

Szerencsés az aki gazdag családba születik de ez nem azt jelenti, hogy aki nem abba születik az egyszer nem lehet gazdag

2015. jan. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
325 ezer forintot hogy szedjek össze újságkihordással, vagy nyári munkával?
2015. jan. 9. 18:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!