Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Érdemes 27 évesen munka és...

Érdemes 27 évesen munka és pár nélkül élni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 5. 20:37
1 2
 1/16 anonim válasza:
91%

Mindig kell, hogy legyen valaki vagy valami, amiért érdemes!

27 évesen előtted az élet, ilyen korban nem kéne a munkát és a párkeresést temetni!

2014. aug. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%
Hát, ha szerinted nem, akkor ideje munkát és párt keresni.
2014. aug. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Na ez már vigasztal hogy más is van olyan szerencsétlen mint én :-D bocsi
2014. aug. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%

Amit egyszer lehet elveszíteni, az a szüzesség.

Vagy tán nem lehet új munkahelyed? Új párod, akivel működik is a kapcsolatotok?

Naugye!

Gondolom most mélyponton vagy, de tessék szépen felállni,, befejezni az önsajnálatot!

2014. aug. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen ám, de 2 éve vagyok ebben a helyzetben és már nem vigasztal semmi. Hiába próbálkozom, minkét oldalon, nem akar összejönni. Éjjelente már felébredek és ez az első gondolatom, úgy érzem, megbolondulok.
2014. aug. 5. 20:48
 6/16 anonim ***** válasza:
32%

Utolsó hibás az állításod.:DD Ma már vannak szűzhártya visszaállító műtétek. :D :D

Amit egyszer lehet elveszíteni,az az életünk.Nekem is most elég nehéz a helyzetem,de párt és munkát tudsz találni,szóval van értelme az életednek,lehet ebben az időszakban nem ,de lehet egy hónap múlva vagy év múlva már minden jó lesz.Mindenkinek van hullámvölgy az életében,csak sosem szabad feladni.

2014. aug. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
hát ahogy veszem észre a munkanélküliségbe bele lehet őrülni...olyankor az sem tud nagyon vigasztalni szerintem, hogy van e párod vagy nincs...
2014. aug. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%
Be haragudj, de el nem tudom képzelni, hogy lehet, hogy lehet, h valaki két év alatt nem talál munkát... Akkor már mcdonaldsba is elmennék, bárhova. De ha tényleg semmi nincs, akkor én tanulnék cannak államilag finanszírozott képzèsek, tanulnék, mint állat, hogy bejussak. Diákként diákmunkát sem nehéz találni, ösztöndíj esetleg... Valamit kezdj magaddal, mert bele fogsz zakkanni. Akár önkéntes munka... Otr tudsz kapcsolatot építeni, talAn munkalehetőség is jönne. A szüleid tartanak el?
2014. aug. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Munka nélkül nem, de pár nélkül igen.
2014. aug. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Megkérdezhetem, hogy merre laksz?

Én azt gyanítom, hogy keleti országrész.

Én is ott éltem, igaz párom volt, de munka semmi.

Hiába adtam be minden lehetséges helyre, ismerős nélkül ott nem igazán lehet munkát kapni. :(

Viszont évek óta Pesten élek. Itt hamar találtam munkát.

Igaz a barátnőm elhagyott :-(

De ahogy fentebb is írták ezen túl lehet lépni. (nekem szerencsére már sikerült)

Úgy érzem már kiegyensúlyozott vagyok és nyitott egy új kapcsolatra.

Ha rossz a lelkiállapotod sajna mindkét téren nehéz találni.

29/F

2014. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!