Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érdemes élni?

Miért érdemes élni?

Figyelt kérdés
Egyszer úgyis mindenki meghal. A jelenlegi világban akkor érsz valamit, ha van pénzed. Pénz nélkül senki vagy. 15 vagyok, jól tanulok. Más ballagásra 60-70 ezer forintot kapott, én meg 5 ezret, azt is a nagyanyámtól. Másnak csúcsgépe van, enyémen még a 2004-es játékok is szaggatnak. Más nulla tanulással boldog, én meg boldogtalan..

2015. jan. 9. 18:10
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
16%

Hogy miért érdemes élni? Azért, hogy megtaláld a saját utadat, ahol olyanokkal lehetsz, akikkel jól érzed magad, es azt csinálhatod, amit szeretsz.

Hogy miért érdemes élni? Azért, mert ha vannak céljaid, es azokat eléred, akkor büszke lehetsz magadra.

Hogy miért érdemes élni? Azért, mert életed során olyan emberekkel találkozhatsz, akiktől sokat tanulhat ez, vagy csak egyszerűen jól érzed velük magad.

Hogy miért érdemes elni? Mert, ha majd lesznek gyerekeid, akkor tudni fogod, hogy a gyerekeid mosolya többet ér 60-70 ezer forintnál, mert felbecsülhetetlen lesz.

Es tudod, bárkinek lehetnek akármilyen kütyüi, meg kaphat akar naponta 70 ezer forintot, ha nincsenek barátai, buta, tanulatlan, es a többi, amit mar felsoroltam, Ugyhogy te csak tanulj tovább szorgalmasan, ne is foglalkozz vele. Meg fog ez később terulni, csak egy kis kitartás kell hozza!

2015. jan. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
30%

Egy jó számitógép nem 325 ezer hanem 100 ezer

Nem a Tescoban kell megvenni 3X annyiért hanem te összerakod

Havi munka szinten ez azt jelenti, hogyha mindennap 4 órát hordod az újságot iskola után akkor két hónap alatt megvan a 100-as


Az, hogy azoknak sok gondjuk nincs akik gazdag családba születtek ez igaz, de ez nem azt jelenti, hogy szegény is marad aki szegénynek születik

Ismerek olyat akinek egy bicajon meg egy farmeron kivűl semmilye nem volt és komoly üzletember lett belőle

Legyen ez a szemed előtt amikor tanulsz és amikor dolgozol

2015. jan. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
54%

"325 ezer forintot hogy szedjek össze újságkihordással, vagy nyári munkával?"


16 éves vagyok, egy 2300fős faluban lakom, 40km-es körzetben semmilyen diákmelóra nincs lehetőség, és nem akartam a nyaramat is végig buszozni.

van egy benzines fűnyírónk, meg egy benzines fűkaszánk, a faluban házalok a tavasszal és nyáron az idős néniknél bácsiknál, hogy 2000 ért lenyírom a füvet, egy átlagos kertben ebből 750-1000 a benzin ára illetve a kopó alkatrészek. tavaly, valamivel több mint 600ezer ft, jött össze... anyámék munkahelyükön átlagosan 70-80ezret keresnek, nekem mégis megvan a legjobb gépem, telefonom, mert megkeresem magamnak az árát.

nincs lehetetlen, csak tehetetlen...

2015. jan. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
#23: Vannak méhészek a környékeden?. Kezdj el méhészkedni. Ha jól megy elég sok mellékest meg lehet belőle csinálni.
2015. jan. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%

"Hogy miért érdemes élni? Azért, hogy megtaláld a saját utadat, ahol olyanokkal lehetsz, akikkel jól érzed magad, es azt csinálhatod, amit szeretsz."



és kit érdekel ez rajtad kívül? ha midenki lexar, akkor annyi.



"Hogy miért érdemes élni? Azért, mert ha vannak céljaid, es azokat eléred, akkor büszke lehetsz magadra."



és kivel osztod meg? ha senkivel, akkor elért céljaidat lehúzhatod a wc-n. kb annyit érnek ÖNMAGUKBAN.



"Hogy miért érdemes élni? Azért, mert életed során olyan emberekkel találkozhatsz, akiktől sokat tanulhat ez, vagy csak egyszerűen jól érzed velük magad.



az élet célja nem a hedonizmus, hogy jól érzed megad.



"Hogy miért érdemes elni? Mert, ha majd lesznek gyerekeid, akkor tudni fogod, hogy a gyerekeid mosolya többet ér 60-70 ezer forintnál, mert felbecsülhetetlen lesz. "



na, itt már kapisgálsz valamit....



"Es tudod, bárkinek lehetnek akármilyen kütyüi, meg kaphat akar naponta 70 ezer forintot, ha nincsenek barátai, buta, tanulatlan, es a többi, amit mar felsoroltam,"



jól látod ezt

2015. jan. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Erre nem lehet egyszerűen válaszolni. A címben feltett kérdésre a válaszom: a fejlődésbe vetett hitért érdemes élni, azért a reményért hogy egyszer majd jobb lesz. Ha a jelenben nem találsz örömöt akkor bizony azon kell dolgozni hogy pár év múlva jobb legyen. Ezen kívül a valódi értékekre kell koncentrálni és nem a múló és hamis dolgokra! De idővel majd úgyis rájössz.

Tudom, hogy a legértékesebb éveid mennek így kárba, de a sors az sors. Sokan vannak így hogy a rosszba születnek bele de később fordul jóra a sorsuk, és van akiknél fordítva van. Egyébként Magyarország már mindig egy ilyen hely marad ahol meg kell szenvedni a kis dolgokért is, akár tetszik akár nem.

Nekem is hasonló gyerekkorom volt, ami miatt tovább tanulni sem tudtam, most meg nem keresek annyit amennyi elég lenne. Bele kell törődni, amennyire lehetséges. Ja, és a nők is utáltak!

2015. jan. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!