Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináltok ha egyedül...

Mit csináltok ha egyedül érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
2015. márc. 1. 09:09
1 2
 1/17 piriiiii ***** válasza:
55%
Semmit.
2015. márc. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Itt siránkozok. Ha jó idő van kerékpározok.
2015. márc. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Olvasok, razolok, fozok.
2015. márc. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Olvasok, festek, rajzolok, macskázok, tanulok. Meg mondjuk szerintem gépezés közben sokkal magányosabb az ember, úgyhogy pl.: 9 után már nem szoktam gépezni, inkább nézek egy filmet :)/alszok/veszek egy forró fürdőt
2015. márc. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Megnézek egy jó horrorfilmet. Utána egyből az az érzésem fog támadni, hogy nem vagyok egyedül.
2015. márc. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Találkozom egy családtagommal vagy barátommal.
2015. márc. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nem szokott előfordulni. (pedig nincsenek barátaim)
2015. márc. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A lehető legjobb érzés, amit már legalább 17 éve nyomok. Így azt, amit a társas lények általában: munkálkodom, olvasok, netezek, kerékpározok, veszekszem, sírok-nevetek, stb.
2015. márc. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Neten olvasgatok olyan dolgokat amik érdekelnek. Beszélgetek facebookon. Játszok a gépen. Tévét nézek. Keresssű magadnak valami hobbit amit otthon is tudsz egyedül csinálni. Ez most lehet, hogy hülyén fog hangzani, de én amikor egyedül vagyok és unatkozok olyankor tippmixelek. Olvasgatok a meccsről dolgokat, elemezgetem, aztán lemegyek és feladom a szelvényt. Amikor hazaérek annyi a dolgom, hogy izgulok, hogy bejöjjön esetleg még nézem is a meccset, mert van értelme.
2015. márc. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Vagy ha tényleg annyira egyedül érzed magad, akkor nincs más dolgod: Keress társaságot. Írj rá valakire, hogy nincs e kedve találkozni vagy valami...
2015. márc. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!