Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek ha 27 évesen nem...

Szerintetek ha 27 évesen nem volt még barátnőm, akkor már nem is lesz?

Figyelt kérdés

Félénk, gátlásos ember vagyok, ezért alakult így. Nem vagyok kövér, meg csúnya se.

Van itt olyan ember aki ilyen és lett barátnője?


2015. febr. 20. 21:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem hát, 27 év a felső korhatár az első pár megszerzéséhez. Efölött esélyed sincs rá, a nők agya felismer hogy 27 éves vagy már, lehetetlenné téve hogy potenciális partnerként gondoljanak rád. Meg hát amúgy is, bünteti a BTK, tehát ha valami úton módon barátnőt szereznél, akkor se lenne jó vége.

Viccet, félretéve, miért ne lehetne? És miért kell hülyeségeket kérdezni?

2015. febr. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Szerintem keresd meg a töködet és kezdj csajozni!! Ha félénk és visszahúzódó vagy, csoda hogy még nem tapostak el 27 éves korodra. Nem hiszem, hogy a csajol szeretik ha a pasijuk egy csendes nyuszi. A legtöbb csajt magabiztossággal könnyen meg lejet szerezni. Kinézel egy csajt (a legszebbet) odamész és ezt mondod: szia, nem lenne kedved meginni egy kávét vagy amit szeretnél (közben mosojogsz). Ha igent monnd akkor már sinen vagy, ha nemet akkor mész tovább. Magabiztos, vicces, jóképű, ennyi kell a nők kb. 80%- nak. Ha ezek megvannak akkor annyit dugjatsz hogy fájni fog a farkad. Vagy mitől félsz, hogy megver? Szóval ne legyél nyuszi, mert csak a selejt marad. ;)
2015. febr. 21. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

apám 32 éves korában ismerte meg anyámat, õ volt az elsõ kapcsolata, nemrég ünnepelték a 40. házassági évfordulójukat. Ebben az értékrendben nõttem fel, ezért van, hogy 28 évesen még szûz vagyok, nem érzem magam ettõl semmivel kevesebbnek, mint akik már 20 évesen ki vannak égve szexuálisan... az igazit keresem/várom, de egyáltalán nem gondolom, hogy ez baj lenne, pusztán elkurvult a világ és ma más a legtöbb ember értékrendje...

28 /f

2015. febr. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!