Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek ha 27 évesen nem...

Szerintetek ha 27 évesen nem volt még barátnőm, akkor már nem is lesz?

Figyelt kérdés

Félénk, gátlásos ember vagyok, ezért alakult így. Nem vagyok kövér, meg csúnya se.

Van itt olyan ember aki ilyen és lett barátnője?


2015. febr. 20. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha nem változtatsz, nem nyitsz eleget kifelé, előfordulhat, hogy egyedül maradsz...
2015. febr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2015. febr. 20. 21:35
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Ez butaság, bármikor megtalálhatod azt, akivel kölcsönösen szeretitek egymást. Ez nincs korhoz kötve.
2015. febr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha holnap meghalsz, akkor már nem lesz.Egyébként meg valószínűleg sok időd van még hátra.
2015. febr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
0%
Hát 27 évesen már férjet kellett volna találnod, és gyerekeket szülnöd, de hát ne aggódj, csak lesz valaki aki ezekkel a problémáiddal elfogad
2015. febr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Küldesz képet?
2015. febr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20-as te aztán nagyon értelmes vagy...
2015. febr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

# 7


Ezt lennél szíves magyarul is leírni?

2015. febr. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

Én is ilyen voltam, elég félénk, zárkózott, nem igazán beszéltem senkivel még ha új közösségbe kerültem akkor is igen nehezen oldódtam fel, kövér is voltam ezzel a külsőm is igen pocsék volt, az önbizalmam is a mélyben volt, szóval elég sok minden adódott.


Na most nálam ugye 2 éve történt az amikor már nagyon akartam volna barátnőt és kapcsolatot, de sosem jött össze. Egy nagy csalódás után még 17 évesen kerültem igazán mélypontra ami jó pár évig kitartott.

Akkor utána 2 évvel ezelőtt itt ezen az oldalon beszéltem egy lánnyal ismerkedés terén, jól alakultak a dolgok de ugye szóba került a külsőnk is, és még sok minden más akkor én is mutattam magamról képet, a csaj eléggé más lett, szinte alig írt meg minden megváltozott, akkor nagyon összetörtem belül és minden kifakadt belőlem, így én mindent leírtam, élőben sosem mertem ismerkedni, mindig neten próbálkoztam de sikertelenül és itt betelt a pohár és mindent leírtam neki bánatomba annyira összetörtem hogy utólag már nagyon bántam hogy mindent így leírtam és elküldtem, de szívből jött és már nem is vártam tőle választ. 3 napig nem is írt meg semmi, így le is tettem róla, nem is érdekelt már, aztán rá 1 héttel később kaptam tőle egy igen hosszú üzenetet. Először is bocsánatot kért azért amiért nem írt, de amiket elolvasott rólam az kiborította őt és egyszerűen nem tudta megfogalmazni hogy mit is írjon. Örült is neki hogy látatlanba leveleztünk egymással mert így rögtön a belsőmet ismerte meg és szimpatikusnak talált, meg szívesen megismert volna jobban. Amikor szembesült azzal hogyan is nézek ki, akkor nagyon megdöbbent és egyszerűen undorodott tőlem, mondta hogy nem is a túlsúlyom miatt akadt ki igazán hanem az arckifejezésem miatt hogy bús, komor képet vágtam, de a súlyfeleslegem is sok volt neki nagyon kövér voltam akkor, így ő eldöntötte hogy megpróbál segíteni rajtam. Elég tartalmasan leírta hogy nekem hatalmas gyökeres változás kell ha barátnőt szeretnék magamnak, de mielőtt belevágnék konkrét motiváció kell, akaraterő, és végtelen türelem. Ezeket meg is adta és tényleg lelkes voltam, leírta hogy ha változok és jobban dicsérnek és így ezzel jobb lesz az önbizalmam sokkal közvetlenebb leszek az emberekkel, mosolygósabb, barátságosabb lesz az arckifejezésem, amivel a kisugárzásom is pozitívabb lesz és ezt a lányok veszik észre leginkább.

Ahogyan teltek a hónapok és sportoltam, meg odafigyeltem az étkezésre meg mellette dolgoztam nem csak fogytam és kezdtem változni, hanem sokkal barátságosabb lettem azokkal a munkatársakkal is akikkel eddig nem igazán beszélgettem, igaz ritkán is találkoztam velük, mert mindannyian szét voltunk dobálva. Aztán csak változtam, közvetlenebb lettem, az önbizalmam javult, kerestem hobbit amivel lekötöttem magam és ezzel további sikerélményt értem el, így teljesen más ember lettem nem csak külsőre, hanem belsőre is. Aztán a csaj tanácsára mondta hogy kezdjek el barátkozni, ismerkedni élőben, ha látok egy szimpatikus lányt ne úgy tekintsek rá hogy barátnőnek kell, hanem csak simán egy emberre akivel beszélgethetek, ez volt a legnehezebb része a dologban nekem, bevallom de az új külsőmmel és az új belső értékeimmel amik jobbára a magas önbizalomról szóltak és nem lettem beképzelt meg egoista meg bunkó így elkezdtem beszélgetni egy csajjal és nagyon jól alakultak a dolgok. Meghívott engem egy házibuliba szűk baráti körbe mert jól összebarátkoztunk, én meg elmentem. Amikor ott voltam ott bemutatott nagyon sok embernek, rengeteg barátra tettem szert és bemutatott egyik barátnőjének aki egy nagyon szép és kedves lány volt, én ott helyben belé is estem, és megismerkedtünk, jól alakult minden, ez volt fél évvel ezelőtt, a lány levette hogy még kezdő vagyok csajozás téren, de kedvesnek és aranyosnak talált, így egyre többet beszélgettünk facebookon, viberen, telefonon, aztán többet is találkoztunk és jobbára fel sem fogtam, mi történik velem, de azon kaptam magam hogy már együtt vagyunk, és ez így van a mai napig is!


Megvolt az első csók, első szexuális együttlét és azóta már jó párszor megesett, annyira sokként ért ez a dolog hogy tényleg több mint 1 éves munkámba és türelmembe tellett az hogy elérjem amit igazán akarok.

Végül odáig jutottam hogy a belső értékeim a kedvességeim megmaradtak, több barátom lett, lett barátnőm, már sokkal lazább vagyok ha új társaságba keveredek.


Szóval tényleg egy gyökeres változás kellett ehhez, semmi más.

2015. febr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. febr. 20. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!