Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy lány már 14 évesen eldönti, hogy tetoválása és pierceingje lesz?

Figyelt kérdés

nyelv pierceing és talán orr

tetkó a csuklón, karon és végig a lábon

persze csak ha lesz pénz, mert drága:DD



2014. szept. 23. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Azt hogy mire annyi idős lesz hogy megcsináltathassa és lesz rá pénze is már nem fogja érdekelni.. :)


Én 11 évesen elhatároztam hogy ilyen meg olyan goth leszek és erre meg arra a fesztiválra meg koncertre megyek. Most 18 éves vagyok és még a rockerséget is csak minimálisan fedeznéd fel a kinézetemen..


Ez ilyen vagány akarok lenni meg beilleszkedni a menő hardcore-os emberek közé fad. Majd elmúlik.


Ha nem akkor meg egészségedre.

2014. szept. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem tudom elmúlik-e igazából már elég régóta szeretném, de ettől a történettől a pénztárcám megkönnyebbült :D
2014. szept. 23. 15:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Sok mindent eldönt az ember gyerekként, ami pár év múlva már úgysem fog tetszeni. Én is akartam tetkót 12-18 éves korom közt, de most 29 vagyok és örülök hogy fiatalabb koromban nem rondítottam el vele magam. Ma már nagyon nem tetszene. Piercingem volt már 14 évesen is, de mindet kivettem 1-2 éven belül.
2014. szept. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Quasar07 ***** válasza:

Sokminden valtozhat meg addig, amig megcsinaltathatod.

Amugy ezzel nincsen semmi baj, csak gondold at rendesen.

2014. szept. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Döntsd el, és várj vele pár évet. Ha akkor is akarod, csináltasd meg. Csak mert ha 2 év múlva meggondolod magad, nehezebb eltüntetni.
2014. szept. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem arra gondoltam, hogy 14-15 évesen csináltatom meg, de köszönöm a tanácsot :)
2014. szept. 23. 16:19
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem még 16 évesen se csináltasd meg! :D Nekem nagyon ellenszenves, ha 17-18 éves tiniknek már full karos tetoválásuk van vagy az ujjuk/nyakuk ki van varrva. Minek az?! Előttük áll az egész élet! Lehet, hogy pár év múlva legszívesebben levágná a karját annyira megutálja az adott mintát. Ehhez rengeteg idő kell, mert egy egész életet le kell vele élni nem csak azt a pár évet/hónapot amíg tetszik és ezt egy 16-19 éves még nem igazán tudja mérlegelni csak örül, hogy anyuci, apuci, nagyszülők megadják a kellő pénzt rá és ő attól menő.. Nem szeretek általánosítani, de a tapasztalataim alátámasztják azt amit írtam.

A kérdésre visszatérve én már korábban oda voltam a piercingekért és tetoválásokért, mára mindkettőből van szép számmal rajtam.

2014. szept. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
még mindig nem 16-ra gondoltam :DD és anyucitól nem várnám el hogy pénzt adjon rá, meg nem is kérnék tőle, én úgy gondoltam hogy majd ha tényleg felnövök meg magamnak megkeresem rá a pénzt akkor...
2014. szept. 24. 17:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezzel nem rád akartam célozni kérdező! Csak leírtam a tapasztalataimat.
2014. szept. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!