Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Most akkor mi van?

Most akkor mi van?

Figyelt kérdés
Egyetemen elsős vagyok, az egyik csoporttársamat több éve ismerem, osztálytársak voltunk, de egy szót se szólt hozzám évekig. Lelkileg instabil vagyok, ő ezt októberben észrevette, azt mondta segíteni akar rajtam. Órákig ölel olykor, facen azt írta tegnap, puszillak, rendszeresen írt olyat, hogy szeretlek... elvileg barátnője van, csak facebookon az van neki kiírva, hogy egyedülálló. Én nem értem az egészet..
2015. febr. 7. 11:50
 1/2 anonim válasza:

Szimplán megsajnált.

Nekem van egy olyan barátnőm akivel soha nem voltunk jóban, múlthéten néztem a közösségi oldalát és láttam, hogy elég sok idézetes képet oszt meg, amik többnyire a magányról szólnak.

Megsajnáltam és megbeszéltem vele egy találkozót, és azóta rengeteget beszélünk.

Mondjuk a te eseted más, lehet nincs is barátnője, vagy ha van neki, akkor lehet, hogy csak támogatni akar.

18/L

2015. febr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

H "órákig ölel" és sokszor írkja hogy szeret, akkor nem kizárt hogy így van, ha a státusza egyedülálló lett. Lehet, hogy szétmentek a barátnőjével, legközelebb kérdezd meg, mint barát...

AZ sem kizár, hogy szeretne komolyabb viszonyt veled, csak rajtad nem látja, hogy te ezt akarod-e. Bezséljétek meg.Normál esetben nem szokás szeretlekezni állandóan olyannak, akivel ezt nem gondolja az ember komolyan, mert félreérthető. Legalábbis normális pasi olyan nőnek nem mondja, akitől nem akar semmit. Ha udvarolni is szokott (megdícséri a ruhás, frizurád stb) akkor bejössz neki.

2015. febr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!