Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan bírjam ki túlkattogás,...

Hogyan bírjam ki túlkattogás, feszültség és levertség nélkül ezeket az időket?

Figyelt kérdés
A vőlegènyemmel csak kèthetente tudunk találkozni, viszont az egyedül töltött idő kikèszít. Pár napig semmi gond nincs, utána lassan elkedvetlenedek mindentől, befordulok, ès a legkisebb apróságon is túlemèsztem magam.. Ettől akaratlanul is feszültebb leszek, ès hajlamosabb is tùlreagálni apróságokat amikor a vőlegènyemmel sikerül beszèlnem... Ès ilyenkor egy veszekedès nem javít semmin. Próbálok nyugodtabb lenni ès lekötni magam, de csak a suli van nekem, meg net.... Barátaim sincsenek egyáltalán... Mit tegyek? Más, aki volt már hasonló helyzetben, mit csinált, mi segített?
2015. jan. 30. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Annyi minden érdekel, hogy könnyen elfoglalom magam. Tulajdonképpen szeretek egyedül lenni. Nekem sincs sok barátom és a legtöbb elég elfoglalt. Olvasok, netezek, keresztrejtvényt fejtek, karkötőt csomózok, meglátogatom a szüleimet, ezek a munka mellett simán kitöltik az időt. Ha mégsem elég, belefogok valami új hobbiba.

Nálunk nem olyan vészes a különlét, a legsúlyosabb, ha egy hétig nem látjuk egymást, meg szerintem magányosabb típus vagyok, mint te, mivel az átlagnál jobban bírom az egyedüllétet.

2015. jan. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok az a túl társasági ember, bírom a különlétet, kb egy hétig simán. Utána kezdek el lehangolódni, és befordulni. Ha csak egy heteket kellene kibirnunk egymás nélkül könnyen menne, mert a kapcsolatunk elején is volt, hogy csak hetente találkoztunk. Utána meg majdnem minden nap. Most viszont ki kell birnom két teljes hetet... Ez nekem sok. Nem tudom semmivel úgy lefoglalni magam, hogy ne kattogjak kisebb apróságokon..
2015. jan. 31. 14:02
 3/3 anonim válasza:
Javaslom nézz híradót, majd rájössz, hogy az életben sokkal rosszabb dolgok is vannak, minthogy két hétig nem látod a barátodat. Addig is hallgasd meg a Rózsaszín Pittbull- lelkem a napon pihen című számát.
2015. febr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!