Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért ilyen ma mindenki?

Miért ilyen ma mindenki?

Figyelt kérdés

Egyszerűen senki nem szeret engem. A suliban egyéb nincs csak te hülye meg amúgy is kussolj meg nem is tudsz semmit csak szeretnek a tanárok meg ilyenek. Itthon is, csak mindig az van hogyha a testvérem akármit kér, persze, hogy megkapja. Én pedig... Egy kis csokiért is kiakadnak.

Első tanuló vagyok, mindig is az voltam. Barátaim.. hát mit mondjak nem nagyon vannak csak távol. Nem dicsérem magam de mindenből a maximumot hozom . Hat éve szintetizátorozom, énekversenyekről első díjat hozok. Mostanában gépeket javítok, hogy ezt azt megvegyek magamnak de azt is nagyon sokszor elveszik.

Elegem van ebből az egész világból. Senkit nem érdekel, hogy jó vagy vele. Az osztálytársaknak se ártottam soha, sőt sok esetben rólam másolnak. Miért nem szeretnek?

Itthon pedig tudom, hogy nincs értelme elmondani a szüleimnek. Úgyis csak nagyobb hülyeség lesz ebből az egészből. Van, hogy néha jobb napom van de ritkán. Egész nap itt vagyok a gép előtt, vagy tanulok. Ma pl. a suliban megint mindenki rám volt állva én meg nem szóltam hozzájuk, látták, hogy megsértődtem de még abból is gúnyt űznek. Ma mindenki ilyen?


2015. jan. 28. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, nem mindenki ilyen. Biztos megvan az okuk rá, hogy nem szeretnek, de erről nem feltétlenül tehetsz. Van amikor csak kipécéznek egy gyengébb láncszemet...

Nálunk pl. nincs ilyen. Összetartunk.

2015. jan. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb átkerülsz egy intelligensebb társaságba. Már pedig az elmondottak alapján van esélyed, hogy jó gimikbe, vagy egyetemekre kerülj. Attól függ most hova jársz.
2015. jan. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
17:39 Jó nektek.. Nálunk akit lehet, szekálnak.
2015. jan. 28. 17:49
 4/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok

MI röhögünk egymáson, kisebb csínytevések... De amúgy mindig segítünk egymásnak. Van egy hátrányos helyzetű fiú az osztályban, őt is ahogy tudjuk, segítjük (pedig nagyon IQ-nuku szegény). Ha valaki megsértődik, akkor megpróbáljuk kibékíteni. Ha valaki sír/szomorú, felvidítjuk. Nálunk így megy ez.


Gondolkoztál már azon, hogy miért utálnak (hülye kérdés, gondolom gondolkoztál rajta...)? Persze lehet nincs komolyabb oka. Azért attól mert rólad írják a házit, még nem kell szeretniük, csak kihasználnak. Ne hagyd magad! Kitartás! :)

2015. jan. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 aries 2 ***** válasza:
Én nem vagyok olyan. A suliban engem gyakran piszkáltak, gúnyoltak.
2015. febr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!