Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen élete van egy ilyen...

Aramnd kérdése:

Milyen élete van egy ilyen gyereknek?

Figyelt kérdés
6. osztályban verték meg először,csak mert a többi fiúnak nem tetszett az arca,a viselkedése,és a személyisége.7 éven át egyedül volt,mert csak 7. osztályban kezdtek el vele ismerkedni.Többször verték már meg,és otthon azt kellet hazudnia hogy azért sántít,mert kemény volt a tesi.Egyszer megpróbálta magát megölni,mert senki sem fogadta el.Ez is 6. osztályban történt.Az apja még amikor még kicsi volt lelőtte magát.Az anyja folyamatosan hidegül el tőle.Most kezdte a közép iskolát,sajnos a társai állandóan bántják.1-3 emberrel beszélget csak,de azokkal sem sokat.lelki nyomorult lett(szerintem).Miért kell ezt tenni egy gyerekkel?
2015. jan. 26. 21:03
 1/6 A kérdező kommentje:
többször is verték már meg.De főleg 6. ban
2015. jan. 26. 21:04
 2/6 piriiiii ***** válasza:
Nem tudom, miért, de itt az idő, hogy valaki törődjön vele. Viszont neki is nyitnia kell, és változnia. Befogadóbbá és kezdeményezőbbé, bátrabbá válnia, életrevalóbbá és talpraesettebbé, mert így nagyon nem lesz jó szegénynek.
2015. jan. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz ilyet még olvasni is.


Megkérdezhetem, hogy te honnan ismered ezt a fiút, és mióta, illetve hogy milyen a kapcsolatod vele?

2015. jan. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem rólad van szó, hanem egy barátodról, akkor mindenképp éreztesd vele, hogy bármilyen körülmények között számíthatsz rá.

Ha rólad van szó. Próbálj meg barátkozni, ha pedig úgy érzed ez nem megy, keress hobbit, sportot, akármit ami érdekel. Ezáltal sok embert megismerhetsz, de legfőkébb önmagadat.

Meg kell értened, hogy sok az önző, döntésképtelen felnőtt. Vegyél magadon erőt, szerintem te nem akarsz ilyenné válni. Tegyél érte! Bizonyára nehéz ilyen körülmények között, de tanulj sokat, és akkor a világ megnyílik előtted.

Bár ettől nem lesz jobb, nagyon sajnálom azt a fiút akiről írtál (akár te vagy, akár nem), és remélem mihamarabb rendbe jönnek a dolgai.

2015. jan. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát igen.

ilyen helyzetekben lenne fontos egy apa.

példaképnek és védelemnek.

engem 5.es koromban pécéztek ki a 7.es cigányok.

faterom elkapta és úgy összeverte a főkolompost,hogy összehugyozta magát,aztán az egész familiát akik jöttek okoskodni úgy befenyítette,hogy ajándékkosárral kértek elnézést a végén.

szóval amit tehetsz az az alkalmazkodás és a felnövés a feladathoz küzdősport edzés formájában,ahol testileg lelkileg meg tudsz majd keményedni.

ezen belül is az ökölvívó edzés lenne a legjobb.

és van egy nagyon érdekes könyv amit el kellene olvasnod-A 290. számú auschwitzi fogoly · Wiesław Kielar

az első vagonok egyikével érkezett a lágerba és a végéig túlélte két dolognak köszönhetően rafkó és alkalmazkodás.

2015. jan. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát röviden mondva sz*r. Hasonlóan voltam, de mivel én titkolom ezt a múltamat, így nehezebb. A szüleimmel borzalmas a kapcsolatom, pedig nagyon jó viszonyunk volt kiskoromban. Az emberek azt látják, h b*nkó vagyok velük, de nem tudják miért. Magamba zárkóztam, nem tudok megnyílni és senkiben sem megbízni, az összes barátommal megszakadt a kapcsolatom és nem is akarok kialakítani új kapcsolatokat. Már rengetegszer próbáltam megváltozni és nyitni , de mikor kialakulóban vannak barátságok, akkor nem tudom miért, mindig teszek egy 180°-os fordulatot és visszavonulok, lezárom a még nem létező barátságot... Tehát ha segíteni akarsz a barátodon, akkor éreztesd vele, h te elfogadod, benned megbízhat, ott vagy mellette, te nem bántod és számodra értékes.
2015. jan. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!