Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Nos, egész életemben teljesen egyedül voltam, de nemrég találkoztam egy sráccal, akivel hamar szinte a legjobb barátok lettünk. Mivel az életben nem volt hozzám sosem senki ilyen közvetlen és kedves rajta kívül, elég hamar bele szerettem. De sajnos ez nem kölcsönös. Ő is nagyon szeret, de csak mint barátot. A helyzet hogy segítettem neki össze jönni egy másik lánnyal, az egyik felem tényleg nagyon örül hogy boldog, de én is többet érzek iránta a kelleténél, ezért szörnyen szenvedek. Rengeteget hív (szinten naponta), elmesél mindent, hogy mit csinálnak, hogy mennyire szerelmes, kikéri a véleményemet mindenről, megbízik bennem. Én tényleg örülök hogy boldog, de közben én meg teljesen tönkre megyek.:(

Sosem érdekeltem senkit, és tényleg nem értem mit kedvel rajtam. Bárcsak úgy lenne hogy én is barátként tekintek rá, de nem így van.

Többször hívott ma is, de már fel sem vettem neki a telefont, mert nem tudom, lehet az lenne a legjobb ha leépíteném a barátságunkat és maradok továbbra is egyedül. Nagyon szeretem, de ha ezt így folytatom, félek hogy bekattanok. Csak azt sem értem hogy csináljam, mert ha hirtelen eltűnök egyik napról a másikra az életéből, ő sem nagyon fogja érteni.Ha meg élőben találkozom vele, számon fogja rajtam kérni, hogy mi a baj, miért nem válaszolok neki semmire, mert eddig olyan jól elvoltunk, és fogalmam sincs mit tudok mondani neki. Már teljesen kivagyok ettől az egésztől. Olyan rossz valaki olyat szeretni aki sosem lehet az enyém.

Szerintetek mit kellene csinálnom?

20/l



2015. jan. 22. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A megoldást egyszerűbb megmondani, mint megtenni sajnos, de valóban csak így kerülhetsz ki a helyzetből:

be kell neki vallanod az érzéseidet, mindent, őszintén. Ezt követően valószínűleg jönni fog magától is a távolságtartó viselkedés és legalább még nyilvánvaló oka is lesz.

Amit leírtál nekünk ide, azt ugyan úgy elmondhatod neki is, meg fogja érteni ebben biztos vagyok.

Ha szükséged van beszélgetőpartnerre, vagy valakire, akinek elmondhatod a dolgaidat, akkor nyugodtan írj privátot :)

Fel a fejjel, idővel jobban fogod érezni magad, stb. stb. sablonos, elcsépelt, de igaz vigasztaló bölcsességek, mondások :P :)

2015. jan. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy egy helyen is dolgozunk, nem minden nap, de sokat találkozunk, elég kínos lenne bevallanom.
2015. jan. 22. 19:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Na igen, ez bonyolítja a helyzetet, viszont vagy az eleinte kínos, majd idővel kevésbé kínosabb helyzetek, találkozások, vagy az önemésztés, jelen pillanatban nem hiszem, hogy képes lennél másra (én is voltam már hasonló helyzetben, azért mondom ezt, nem sértésből, vagy nagyképűségből). Mindenképp ki kell adnod magadból a dolgot, ez az egyetlen megoldás hosszútávon.
2015. jan. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vallj neki szerelmet,talán tönkre menne a barátságotok is.Egyedül lenni meg szerintem rosszabb,mint ez a helyzet,tudom mennyire rossz,ha valaki olyat szeretsz,akiről tudod hogy nem lehet a tiéd,én is átéltem ezt.Annyit tudok mondani,fiatal vagy,még előtted az élet! 19/F �😚😊😡
2015. jan. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bocsi a smiley-ért,meghülyült a telefonom.
2015. jan. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
En is azt gondolom, hogy valld be neki es mondj el neki mindent ahogy ide is leirtad! En is voltam egy kicsit hasonlo helyzetben es nem reg lettem tul rajta....ha gondolod irj nekem....nem mondok semmi sablonos kozhelyes dumat mert tudom, hogy ez ugysem segit.... 18/L
2015. jan. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát... ha a barátod, akkor elmondhatod neki.

Merugye... ki a rosseb értse meg az embert, ha nem egy barát?

2015. jan. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!