Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van még valaki így?

Van még valaki így?

Figyelt kérdés

Elegem van az emberekből, és másokhoz való alkalmazkodásból.(elég sokat szorongok, és utálom ha vendégek jönnek, ha idegen helyre kell menni, vagy valakiket meglátogatni, elég sokan kib*sztak velem, és sok rosszat láttam és tapasztaltam még felnőttem, és ezekből lett elegem.) Azért gyűjtők/spórolok, dolgozok tanulok, hogy vegyek egy kis lakást amibe az életem hátra lévő részét letengetem, úgy hogy elmegyek dolgozni, de azon kívül sehova se megyek.

Se barátok se kapcsolat, se a családdal való kapcsolat tartásra nincs szükségem.


2015. jan. 15. 16:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Vagyok, bár nálam jóval erősebb motiváló tényező, hogy természetemből adódóan jól érzem magam egyedül, a kiábrándultság csak kicsiny megerősítés abban, hogy az értékeket ne magamon kívül keressem (már csak azért is, mert az érték minősége relatív, emberi fogalom, mást jelent X-nek, mást Y-nak).
2015. jan. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!