Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az, hogy sokan...

Miért van az, hogy sokan elfelejtik, ki állt mellettük a szarban?

Figyelt kérdés
Egyik nagyon közeli ismerősöm most nagyon boldog, mert barátnője van. Azelőtt amíg nem volt, én ápolgattam a lelkét, ha a szükség úgy hozta. És sokszor hozta úgy a szükség.... Mindig hozzám rohant, ha az apjával veszekedett vagy a barátai hagyták el éppen. Hallgattam azt a szöveget, hogy őt senki nem szereti, szar az élet, öngyilkos akar lenni. Közben pofán vertem volna nagyon szívesen, mert én ott álltam mellette és ez nem tűnt fel neki. Most letiltott mindenhonnan, majd nagy kegyesen felajánlotta, hogy hagy 1 kommunikációs lehetőséget...hát így kell bánni velem? Mindig meghallgattam, mindig ott álltam...3 nyomorult évig. Ma délután beszélgettem vele. Kérdeztem, hogy játszik-e még (játékfüggő volt) és azt mondta, már csak max 10 percet. A cigire is azt mondta, hogy az utolsó doboza. Illetve lettek céljai és a személyes kapcsolatai helyreállításán dolgozik. Mert van aki motiválja. Engem meg lehülyézett. Azt mondta, hogy mindig a múltra emlékeztetem, és én is mindig felhozom neki a múltat, holott csak azt akartam elérni nála, hogy ne szakítson meg velem minden kapcsolatot. Most úgy érzem magam, mint egy pszichológus ő meg a páciensem, aki most azt hiszi, hogy jól van és emiatt leszarja azt, aki vele volt a bajban...Az én felfogásommal van itt a gond? Vagy hiába fektettem ebbe a kapcsolatba ennyi energiát? Amikor már nincs problémája, amikor már nincs a szarban én vagyok leszarva...és ez nagyon szarul esik :(
2015. jan. 5. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez igy szokott lenni, ne vedd a szivedre!
2015. jan. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha esetleg szakítanak, akkor te is szard le. De komolyan. Az ilyen nem érdemel mást.
2015. jan. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el.Az ilyen emberrel fölösleges a továbbiakban foglalkozni.Ha majd megint szarba kerül és hozzád fordul küld el melegebb éghajlatra
2015. jan. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az előttem kommentelők leírták a lényeget. Többé ne foglalkozz azzal a kis sz.rr..óval, inkább fordíts több időt magadra.

De ne aggódj miatta, amint elveszti a nőjét ismét azok társaságát fogja keresni akik kirángatták őt a mélyből... Az ilyen típusú emberek ilyenkor érzik magukat erősnek, de amint kicsúszik a lábuk alól a talaj ismét összezuhannak. :) :D

2015. jan. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én tisztában vagyok vele nagyon jól, hogy ez fog történni. S. is azt mondta, hogy ne aggódjak, hamarosan visszajön, mert kell valaki, akinek búnak-baját elmondhatja. Amit most felhozok neki, egyik fülén be, a másikon ki. Azt hiszi, hogy én a kapcsolata ellen vagyok, mikor azzal jövök, hogy 5 nap alatt te nem lehetsz szerelmes, mert 5 nap alatt mit szeret meg valaki valakiben? Meg, ha már boldog akarok lenni, akkor evidens, hogy magamnak keresem a boldogságot, nem? Hiszen a más által hozott boldogság könnyen jön, könnyen megy. De, ha én megteremtem magamnak a boldogságot, akkor akárki jöhet, mert, ha el is megy, boldog maradok. Amikor visszazuhan, én leszek megint a jó? Nem, köszönöm, van elég bajom így is...
2015. jan. 6. 00:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!