Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért van az, hogy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy olyan sokan elfelejtik bevenni a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Nem értem,hogy miért van ez.Ettől függhet a jövőjük,hogy teherbe esnek-e.Ha komolyabb betegségük lenne és arra kellene gyógyszert szedni,akkor azt is elfelejtenék? Én cukorbeteg vagyok.Ha nem figyelek oda magamra és hogy mindig velem legyenek az "eszközeim",akkor könnyen bajom lehet.Minden csomagolásnál,ha megyek valahova az az első,hogy ezeket elrakom.A fogamzásgátló ugyanígy önfegyelmet kíván,mégis naponta olvasok olyat,hogy nem vették be. :(
2010. szept. 6. 23:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát ha fél a csajszi hogy hamarosan dobja a barátja akkor szokták leginkább "elfelejteni" bevenni
2010. szept. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert semmi felelősségérzetük nincs. Szerintem nem is az a legdurvább amúgy, hogy elfelejtik, hisz egyszer mindenkivel előfordulhat. De mondjuk ha még a szedés előtt elolvasnák azt a szar tájékoztatót, akkor nem lenne egy csomó olyan kérdés, hogy "elfelejtettem bevenni a tabit, de szexeltem a barátommal és belémélvezett"...

Hanem tudná, hogy akkor 7 napig gumi.

2010. szept. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
na ne mondd, naponta olvasol ilyet!? aztán hol?
2010. szept. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
23:32-es Neked ez a téma tényleg új? Akkor csak én érzem soknak? Tegnap volt két lány,az egyik el sem vitte magával a fogamzásgátlóját,a másik fel sem iratta.
2010. szept. 6. 23:37
 5/13 anonim ***** válasza:
tényleg új. mondjuk nem szoktam egész álló nap a szex, szerelem rovatban szörfözni, de azért nem is most vagyok először. én a "most 12 perce késik, pedig nekem mindig pontos. lehet, h terhes vagyok?" kérdéstől tudnék kiszaladni a világból :D
2010. szept. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
:D :D
2010. szept. 6. 23:44
 7/13 anonim ***** válasza:

gondolj bele, most megszólal a teló emlékeztető, de az ember éppen fut a sütőhöz hogy oda ne égjen a kaja, mondogatja magában de mire visszaér a szobában, elfelejti, az emlékeztető nem szól újra, ha túlsok felé kell figyelni és az ember agya jár ezerfelé, akkor elképzelhető.

főleg hogy ha az ember lánya évek óta szedi már, előfordul egyszerűen ilyen szituáció.

azért viszont énis eldobom az agyam hogy kis fiatal lányka elkezdi szedni,de a papírját nem olvassa el mi a teendő csúszás esetén,és hogy vigyázni kell a dologgal. na az megérdemli a teherbeesést.

2010. szept. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
tök egyszerű elfelejteni, hisz nem az jár egész nap a fejébe, ha ezen agyalna h. ne felejtse el akkor nagyon bezizzenne az ember, de rá van írva,legalábbis az enyémen az állt,ha elfeléejted akkor beveszek a kövi napit és és kész, pár nap alatt ugyan úgy helyre rázódik.Amúgy a páromnak kötelezően napi két tabit kell beszednie(epilepsziára), és így van h. mind a kettőt elfelejti, ha eszébe jut akkor is ha épp valami eltereli a figyelmét, úgy is képes elfelejteni.Ez van, emberek vagyunk!
2010. szept. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem is az a baj igazán, hogy elfelejti, hisz mindenkivel előfordul.

Engem az idegesít, hogy az emberek 80%-a nem olvassa el a tájékoztatót (vagy nem tud szöveget értelmezni...). Olyan kérdéseket tesznek fel, ami egyértelműen le van írva.

Nekem teljesen alap, hogy mielőtt beszedek vmit, elolvasom a tájékoztatót.

De nem tudom hányszáz olyan kérdést láttam már, hogy "nem vettem be a tabit, de szexeltünk a barátommal és belém élvezett".

Ha vette volna a fáradságot, és elővette volna a papírt, akkor tudná, hogy 7 napig kiegészítő védekezést kellett volna alkalmaznia.

2010. szept. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
na puff, nagy dolog, én is elfelejtettem egyszer, mert fesztivál hét volt, s futottunk mint az állat, s este mikor hazaértem bedőltem az ágyba, s nem is ébredtem fel, mikor szólt az ébresztő, hogy bogyót kell bekapni. szal nem nehéz... a kérdéseddel van a baj, mert azt kellett volna megkérdezd, h ha elfelejtik, miért nem a betegtájékoztatóban keresik a bajukra a megoldást. én akkor elővettem 15órát csúsztam, elolvastam mi a teendő, de és azonképp cselekedtem. nem olyan nagy dolog. csak az a baj, hogy az elkényeztetésnek ára van...
2010. szept. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!