Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért van az, hogy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy olyan sokan elfelejtik bevenni a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Nem értem,hogy miért van ez.Ettől függhet a jövőjük,hogy teherbe esnek-e.Ha komolyabb betegségük lenne és arra kellene gyógyszert szedni,akkor azt is elfelejtenék? Én cukorbeteg vagyok.Ha nem figyelek oda magamra és hogy mindig velem legyenek az "eszközeim",akkor könnyen bajom lehet.Minden csomagolásnál,ha megyek valahova az az első,hogy ezeket elrakom.A fogamzásgátló ugyanígy önfegyelmet kíván,mégis naponta olvasok olyat,hogy nem vették be. :(
2010. szept. 6. 23:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

úristen én hányszor felejtem el bevenni este és csak reggelre jut eszembe h b*sssszus elfelejtettem...:D igaz csak pár óra az eltérés...így nem para ha belémélvez a párom...de sajna ez van:D...amugy is nagyon feledékeny vagyok...bár én sose tettem volna fel ilyen kérdést hogy mi van ha elfelejtettem bevenni...mikortól véd...a pasim az esetleges g*cis kezével bugyin nadrágon keresztül simogatott terhes lehetek-e...13 napja szedem a gyogyszert véd e már...stbstb...én legalább felfogom és ha elcseszem ki tudom javítani mer elolvastam anno azt a hülye tájékoztatot plusz odafigyeltem hogy mit mond a nődoki...és jééé..sose voltam terhes és nem is leszek addig mig én úgy nem akarom:)

22L

2010. szept. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem volt már egy nem kívánt terhességem, saját felelőtlenségből, önhibából.

Aztán abortusz után elkezdtem újra a gyógyszert, na azóta szinte órára pontosan beveszem, eddig még SOSE felejtettem el. Hiába, ha egyszer az ember ráfázik, akkor már óvatosabb. Azóta egyszerűen nincs olyan, hogy "elfelejtem", tudat alatt vagy mittudomén ott van bennem a kis önjelző este 6kor, hogy akkor most beveszem, akárhol is vagyok. Még külön emlékeztető, telefon se kell. Délután már eszembe jut menetrendszerűen, hogy nemsokára itt a 6 óra.

2010. szept. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Utolsó: Erről beszélek én is.Ha az ember érzi,hogy tétje van a dolognak,akkor jobban odafigyel.Soha,egy percig sem tehetem meg,hogy lazítok és hanyagul kezelem a betegségem,mert az életemmel játszom.Aki fogamzásgátlót szed az is az életével játszik,de nem csak a sajátjával,hanem minimum három emberével.A párjáéval és a babáéval.

Az pedig tényleg a saját szegénységi bizonyítványa,hogy ha már egyszer hibázott,akkor miért nem képes elolvasni a tájékoztatót és aszerint cselekedni.Van egy olyan érzésem,hogy sokan meg sem értik a leírt szöveget.Lehet,hogy mellé kellene tenni még egy papírt,amire csak annyi lenne írva:"Elfelejtetted?Akkor gumi!"

2010. szept. 8. 00:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!