Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elhagy (ott) az élettársam?

Elhagy (ott) az élettársam?

Figyelt kérdés

A véleményeteket szeretném kérni. 28 éves nő vagyok. Párommal (nem vagyunk házasok) 1 éve lakunk együtt. (ő 31 éves) A kapcsolatunk eléggé ingadozó - amikor jó, olyankor fantasztikus, amikor rossz, olyankor nagyon szenvedős, vitatkozós - de úgy érzem, szeretjük egymást. A magam részéről biztosan állíthatom, hogy szerelmes vagyok.

Néhány hónapja vidéken dolgozik. Legutóbb, amikor hazajött, észrevettem, hogy a telefonjára háttérnek egy lány "barátja" képét tette ki. Kérdeztem tőle, mi ez? Azt mondta, semmi. Kérdeztem, összejöttetek? - azt mondta, ne fantáziáljak. Elfogadtam, bár a lány fotóját a telefonon nem értettem. Később ültünk az asztalnál és kapott egy üzenetet. A telefon az asztalon volt, így láthattam, hogy a lány fotója ugrik fel az üzenet küldőjeként. Párom olvasatlanul zsebre tette a telefont.

Később - tudom, nem szép dolog - belenéztem a telefonjába- kb. fél éve üzengetnek egymással. Teljesen általános dolgokról írogatnak - egy esetet leszámítva, amikor a párom ruhátlan képet kért a lánytól - Ő nem küldött neki. Néhány alkalommal meg kéri a lányt, hogy találkozzanak. (hogy telefonon beszéltek-e, nem tudom)

Nem tudom, mit gondoljak. Szeretem és úgy érzem ő is szeret, bár mostanában, mintha nem nyitna felém.

Ezt a felmerülő problémát leszámítva, normális életet élünk, dolgozunk. Gyermekünk nincs.



Tudom, nem illik a másik telefonjába belenézni (sajnálom, hogy nem tudtam megállni, miután egy másik nő képe bámult rám belőle)

Azt is megértem, ha azt írjátok, rúgd ki és felejtsd el a pasit.

- de nagyon szeretem őt és a történtek ellenére úgy érzem, még rendbe lehet hozni a dolgot. (persze, lehet hogy elvakult vagyok. Nem tudom.)

Minden (bármilyen) véleményt, hasonló tapasztalatot köszönök.


Erika



2015. jan. 5. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát pedig szerintem te is tudod, hogy ez a kapcsolat a végét járja.

Ha nem is a lány barátjával, de biztos megcsal. Vagy ha még nem tette, hamarosan megteszi.

2015. jan. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is túl van már ez a barátságon. A párodnak belefér a barátságba a meztelen kép kuncsorgása?

Kérdés, hogy a nőci hajt a párodra, csak még kéreti magát, vagy a párodat izgatja a lehetőség?

Tehetsz még egy próbát, hogy rámanipulálod egy "kedves Barátod" fotóját a telefonodra, s fogadsz egy-egy smst, és elől hagyod a telefont. Bár lehet, a párod talpig úriember, s nem néz bele, vagy belenéz, de nem fogja izgatni.

Hát élhettek még egy darabig abban a hitben, hogy párt alkottok, de légy készen arra, hogy egyszer csak benyújtja a szakításra az igényt. Ha gyáva, még ezt sem teszi meg. Megvárja, hogy te dobd ki.

Nekem megalázó lenne egy ilyen lánybarátnősdi pucér képek igényével.S azonnal kiszeretnék belőle, s már azzal sem áltatnám magam, hogy de hát én szerelmes vagyok bele.

2015. jan. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jobb, ha leültök és megbeszélitek a dolgokat. Higgadtan. De valószínű, hogy van neki valaki más.
2015. jan. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a véleményeteket. Én is úgy érzem, hogy nincs remény, de nehéz elfogadni. Szeretném, hogy működjön. Arra gondoltam, esetleg adok még egy kis időt, hogy mozduljon a dolog valamilyen irányba- (lehet,hogy gyerekes ábrándozás)

Ne nem könnyű vele komoly dolgokról beszélni. - de azért homokba sem dughatom a fejem.

2015. jan. 5. 12:19
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Csak az adjon neked erőt, hogy érdemes-e olyan pasira a szeretetedet pazarolni, aki 1/ hazudik neked, 2/belefér a párkapcsolatba neki egy másikkal való kavarás? Egy ilyen emberre lehet-e családot alapítani? Jellemtelen, mert bár ki is szerethet az ember a párjából, de az a minimum, hogy ezt jelzi. De a férfi olyan, mint a majom, csak akkor engedi el az ágat, ha a másikkal már biztosan fog egy másik ágat.
2015. jan. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát, ha belenéztél az utóbbi féléves üzeneteibe, és nem láttál azon az egyetlen képkérősön kívül semmi komolyat, akkor szerintem ne ess háromságba... de még kétségbe se!

(Pláne, ha a lány sem küldött neki ilyet. Ebből ugyanis egy biztosra vehető: hogy nem történt köztük semmi.)

A lényeg, hogy a párod valószínűleg hajt a lányra, és ez tölti be a fantáziáját... De hogy ebből csak egy kósza kufirc lesz-e, vagy komoly dolog, azt nem tudom.

Mindenesetre egy óvatos seggberúgást azért mindenképp megérdemel a háttérképért, mer' csesszemeg, ha már másfelé akar kujtorogni a kanállattya, legalább csinálja diszkréten!

2015. jan. 6. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne félj kiállni magad mellett. Mondd meg neki az igazat, a halogatásnak semmi értelme nincs. Szerintem ne hagyd hogy így kitoljon veled, még fiatal vagy, nem pazarolhatod el a legszebb éveidet egy ilyen csalfa férfira.
2015. jan. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!