Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek mennyire tudja...

Szerintetek mennyire tudja nélkülözni egy ember hosszabb távon a szexuális beteljesülést?

Figyelt kérdés
2014. dec. 29. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Ez egy olyan igény, mint az evés, ivás. Kell ahhoz, hogy jól érezzük magunkat. Bár tény, ha valaki nem szexel, abba még nem hal bele. De a pszichére kihat. Persze vannak aszexuálisok....nekik ez nem probléma. De egy átlagos étvágyú ember igényli a rendszerességet.
2014. dec. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Normális ember kétlem hogy tudja nélkülözni.
2014. dec. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Simán nélkülözöm, és normális vagyok!


26F

2014. dec. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

"Ez egy olyan igény, mint az evés, ivás."


Szerintem pont hogy nem. Az evés, ivás alapvető dolog, ha nem eszel éhen halsz.


Inkább olyan mint a pia, meg a cigi, van aki megvan nélküle, van aki mértékkel igényli, és van aki képtelen vele leállni.

2014. dec. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 26 éves vagyok, és még nem szexeltem, de nem is a szex hiányzik a legjobb. Hanem a szeretet, őszebujak egy lánnyal és ölelhessem, ez a legnagyobb vágyam, de azért a szexre is vagyok. Minden nap ezen gondolkodok.
2014. dec. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyedfüggő, én megoldom, van, aki nem tudja.
2014. dec. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez szerintem is egyénfüggő, ki meddig bírja. Én csak a saját nevemben beszélek, úgy, hogy elfogadom, hogy másnál másképp van. Szóval én 22 éves koromban voltam először együtt nővel, és addig kibírtam hosszabb ideig is. Viszont azóta ha két hétig nem vagyok együtt lánnyal, a falat vakarom. Vagyis szerintem úgy van, hogy amíg szűz az ember, kibírja valahogy, de miután elkezdte csinálni, nagyon nehezen bírja nélküle.


De életkorfüggő is a dolog, mert 20-on évesen sokszor "kell", de nem biztos, hogy 20-30 év múlva is ez az igény meglesz még!


És egyetértek azzal is, ha valaki simán bírja évekig. Ő ilyen és kész. Én nem bírnám. Viszont a szexualitás elfojtása pszichikai problémák forrása is lehet, Freud óta tudjuk ezt... Szerintem a szex kell a kiegyensúlyozott élethez, a testi/lelki egészséghez. A szex hiánya nem hiszem, hogy az egészséges életmód irányába mutat...

2014. dec. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 21 évesen vesztettem el, és úgy mint az előző azóta hosszabb távon én sem bírom. Az első után teljesen be voltam zsongva, akkoriban sokat csajoztam is, azóta sajnos kevesebb a szabadidőm.
2014. dec. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!