Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy kicsit szeretnék kikapcsol...

Egy kicsit szeretnék kikapcsolódni! Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Irdatlan sok tanulni valóm van aminek hozzá is látok holnap délután de ma szeretnék kicsit kikapcsolódni lazítani mert szellemileg kicsit túlhajtottam magam!

Mit ajánlotok mit csináljak?

Most dolgozni nincs kedvem pedig álltalában szeretek!

A filmkategóriai amit hajlandó vagyok megnézni minden filmet többször láttam. Zenéért nem ugrom, a tv-t utálom, a rádiót utálom, olvasni nem szeretek, játékkonzoljaim meguntam, és amit a legjobban utálok az a számítógép! Ismerőseim száma nem haladja meg a nullát.

Szóval tanácstalan vagyok! Te mivel szórakozól?



2014. dec. 13. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Bakker f.vagy,vagy n,városban laksz e,vagy falun,mennyi idős vagy,meg ilyenek...

Hiába tanácsolnám,hogy menj be a belvárosba sétálni,kirakatokat nézegetni,ülj be egy forralt borra valahová,ha Mucsa alsón laksz egy sötét kisutcában...

Én videókat nézegetek a gépen,zenét hallgatok,és örülök,hogy mára vége a munkának.

2014. dec. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

25 fiu alkohol ellenes antiszociális embergyülölő! Voltam lent kutyával egy nagyvárosban lakom délmagyarország Duna mellett utolsó város a határtól! Ha tudod melyik ne írd le!

Lényegében remete vagyok, magántanuló voltam, nem szeretek semmit csak dolgozni de már az sem nyújtja azt az örömet! Alapvetően pszichés problémám van ami gyógyíthatatlan de eggyüt lehet élni vele! A lényeg csak arra lettem volna kíváncsi hogy ki mivel köti le szabad idejét hátha kedvet kapok valamihez! De a kérdés arra irányúl hogy van e valami olyan szórakozás amit kifelejtettem a leírásból! Volt is de olyan ami nekem természetes hogy nem csinálom!

2014. dec. 13. 19:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Próbálj maketteket összerakni. Itt találsz nagyon ügyes papír kivágókat, pl. várakról, hajókról, autókról, vonatokról:

papirmakett.hu

A másik főcsoportot a műanyag alkatrészekből álló makettek jelentik.

2014. dec. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Érdekes! Most volt egy munkám ami makettozás és pénzt is kerestem vele: Akció figurára varrtam egyenruhát!
2014. dec. 13. 21:59
 5/7 A kérdező kommentje:
De sajna még mindig unatkozom! Nem tudok lazítani
2014. dec. 13. 21:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél egy kutyát és tanítgasd. Vagy egy óriáspapagájt, bár az 300 ezer körül van. Ám szintén tanítható és elél 80 évig.
2014. dec. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megtaláltam a tökéletes kikapcsolódást! Filmeket készítek! Pl: bemutatom a városom! :D

(Legalább én is megnézem)

2015. jan. 1. 04:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!