Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti szoktatok a vécén sokáig...

Ti szoktatok a vécén sokáig időzni, relaxálni, kikapcsolódni?

Figyelt kérdés

Én most is innen írok nektek. :D Szeretem pl. tanulás közben elvégezni a nagydolgot, és van, hogy egy óráig is elidőzök itt. A legrosszabb, amikor reggel kell nagyvécéznem, és a nagy sietségben nincs időm erre, mert rohannom kell. :(

Amúgy lány vagyok. Igen, a lányok is emberek. :D


2014. nov. 3. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Olvasni szoktam.
2014. nov. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A túl hosszú időzés csak azért rossz, mert elnyomja az ember az ülőidegét és elzsibbadhat a lába. Egyébként régebben én is olvastam, ma már csak keresztrejtvényt fejtek.
2014. nov. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nagyon helytelenül teszed, hogy sokáig ücsörögsz a WC-n, mert nem tesz jót a végbél izmainak, de nézz utána ha nem hiszed. Keress más helyet kikapcsolódásra és relaxszálásra, vannak jobb helyek is a WC-nél:)
2014. nov. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jaj nem, én utálok ott ücsörögni, reggel megvárom, amíg jön az inger, beviszem az újságot- benn ülök maximum 5 percet, aztán megyek a dolgomra :D lány vagyok.
2014. nov. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem szeretek ott ülni, ha rám jön, gyorsan végzek és kész.
2014. nov. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kisiskolás koromban még én is elüldögéltem akár egy órát is a budin (pl törit tanulva), de most már kellemetlen, fáj, ha sokáig ott ülök (max 15 percet bírok). Bizonyára megterebélyesedett a hátsó fertályam, a régi kis fenekem még beleilleszkedett a vécédeszkába.

Valóban, nagyon kellemetlen mikor akkor jön az inger mikor az ember épp indulna iskolába/munkába, és már nincs rá ideje. Ilyenkor valahol a világban elhervad egy virág.

2014. nov. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A lányok szoktak kakilni? Ezt én nem hiszem el. Ez valami urbanlegend lehet.
2014. nov. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én inkább a fürdőkádba lazulok, de a wc -n utálok 5 percnél többet ülni.
2014. nov. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is szoktam:)

Olvasni, gondolkodni, bambulni ki a fejemből, de ha kis dolgot végzek akkor is.Én is lány voltam, nahátXD

2014. nov. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha a wc-n lenne usb port sztem a fél világ ott ülne velem karöltve és kockulnánk a dolgok közepette
2014. nov. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!