Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol ismerkedjek?

Hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Elég nyitott vagyok,de a fiúkkal való ismerkedés terén gátlásaim vannak. Az osztályban nincs olyan fiú akivel ismerkednék és mivel bulikba sem járok fogalmam sincs hogy találjak fiút. Elő fordul hogy megnéznek az utcán, meg ilyesmi de valahogy nem tudnék szóba elegyedni senkivel. Tudnátok ötleteket adni? Előre is köszi:) 15/l

2014. dec. 16. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerezz egy jó hobbit, ami valóban érdekel, és ahol fiúk is vannak!
2014. dec. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez tényleg jól hangzik és már én is gondoltam rá, de nem igazán találtam semmit.
2014. dec. 16. 20:22
 3/5 anonim válasza:
én pont ilyen lány voltam régen. Nyitott voltam, de a fiúk... hátt... kényes téma. Nekem 10-ben lett jobb, amikor megismertem a legjobb barátomat. Azóta is együtt vagyunk, szóval az ilyesmi nem lehetetlen, nyugi. Maradj továbbra is nyitott, légy mosolygós, közvetlen, és idővel feléd nyitnak a fiúk. ;)
2014. dec. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
23%
Nézd :) Engem most hagyott el a barátnőm, vagyis köznapiul szakított velem. én 16 vagyok :D minden nap unatkozok és 5 órán át várom hogy írjon valaki :D én beszélgetek veled, tipikus fiú vagyok :D sokat tudok a "fajtámról" xd legalább lekötnél :) priviben írd le a neved és még sokmindent :D -ne félj nem vagyok pedo xd-
2014. dec. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
te is kaposvári vagy? akkor ismerkedhetünk xd
2014. dec. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!