Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elköltöztünk, hogy ismerkedjek...

Elköltöztünk, hogy ismerkedjek? Kezdek belezakkanni a magányba.

Figyelt kérdés

A nyáron elköltüztünk a családdal miután leérettségiztem. Az eredeti lakóhelyünktől 4órányi autóútra. Egyre jobban fordulok magamba, állandó sírógörcseim vannak, mindenen megsértődök, semmihez nincs kedvem, pedig pörgős és elég optimista vagyok igazából, de a barátaim és a párom nagyon messze vannak, és csak ritkán látom őket. Nem tudok mit kezdeni magammal. Idegenekhez nem tudok odamenni, hogy: ''Hello, leszünk barátok?'', egyedül bemenni egy szórakozóhelyre viszont gáz. Mit tehetnék? :/

19/L



2014. júl. 18. 01:04
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

Üdvözöllek a vilámgomban, melyben 24 éve élek. Annyi előnyöm van, már ha előnynek lehet nevezni, nekem sosem voltak barátaim, így ugyan rosszul élem meg, de egy picit jobban azoknál, mint akik egy költözés miatt mindenkit elveszítenek. Egy pillanat alatt a magányba csöppennek. Esélytelen, de azért megkérdezem, merre költöztetek?

Fognak majd mondani tippeket ismerkedésre a többiek, de sajnos ameddig nem tartozol egyetlen társaságba sem, egy munkahely, iskola vagy bármi egyéb által, nagyon nehéz dolgod van. Ezerszer könnyebb az esélytelenek nyugalmával megírni hol laksz, mert így van esélyed elkezdeni egy hozzád közelben lakóval elkezdeni egy beszélgetést amiből bármi lehet. F

2014. júl. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az előzővel értek egyet abban, hogy keress társaságot. Nem tudom mekkora helyre költöztetek, de járj el sportolni társaságba, mondjuk valami edzésre, vegyél kutyát, járjatok kutyaiskolába, járj el lovagolni nagyobb lovardába mind-mind remek lehetőséget nyújtanak új ismeretségek kialakításához.
2014. júl. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem is menj sportolni, vagy érdeklődj hogy kik laknak a szomszédban, és lehet hogy rátalálsz 1 hasoló emberre akivel jóban lehetsz.Keress nyári munkát, stb
2014. júl. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Továbbtanulás?
2014. júl. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Én most 17 éves vagyok , lány. Ugyanezt éltem át 2 évvel ezelőtt és szörnyű volt az biztos. Azóta suliból néhány emberrel sikerült összebarátkoznom , de még mindig nagyon egyedül érzem magam ...főleg így h nyár van és eléggé hanyagolnak :( Írj privit ha gondolod , szívesen beszélgetnék veled erről , vagy bármi másról is akár :) és egyébként hová költöztetek?

2014. júl. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!