Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan ismerkedjek?

Hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Elegem van már az egészből. 22 vagyok és nincs senkim. 4-5 éve próbálkozok: buli, klub, facebook, love ... és még sorolhatnám ráadásul még kollégiumban is vagyok így a közösség elsődleges. Mit csináljak? Nevetséges, megteszek sok mindent, tudok főzni, takarítani, mosni és az iskolai végzettségem is elég jó. Csak azt nem értem más hogy teszi, ha még el se jár otthonról, egész nap a szobában gubbaszt és nézi a Barátok közt című moslékot és egyéb más népbutító vackot. Megpróbáltam tényleg mindent és az elmúlt hónapokban már halálvágyam is van (kb tavasz óta ahogy elértem a 22-t). Anyám erre azt mondta ráérek, mire én válaszoltam, hogy már így is kifutottam az időből más túl van vagy ötön, vagy már 6-8 éve ugyan azzal van én nekem meg egy se jutott, mert nem tettem oda magam.
2014. nov. 17. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondold át az igényeidet, lehet senki sem felel meg! Ezenkívül tényleg nagyon rágörcsöltél. Keress magadnak olyan elfoglaltságot ami kikapcsol!

Nincs korhoz kötve mikor jön a nagy Ő!

2014. nov. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kérdésed alapján nem tűnsz egy értelmes embernek, talán ez az oka a sikertelenségednek. Házvezetőnő még lehetsz.
2014. nov. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jesszusom a mi időnkben az ember 20-23 évesen kezdett el először járni valakivel a mai tinik meg úgy csinálnak mintha akkor már világvége lenne...
2014. nov. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kb. Értelmesnek meg értelmes vagyok (te is biztos valami kis 15-16 éves nethuszár vagy) és még helyesen is írok, vagy az a tipikus félember, aki csak arra vágyik. Nevetségesek az ilyenek bocsi a vitáért. Neked szól kettes.
2014. nov. 17. 16:14
 5/5 anonim válasza:
Fiú vagy lány vagy egyáltalán?
2014. nov. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!