Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a gond velem? 15/L

Mi a gond velem? 15/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem tudom is tudom, hol kéne kezdenem.

15 éves vagyok, és nem nagyon tudok beilleszkedni az osztályközösségbe, meg máshová sem nagyon. Jól kijövök az emberekkel, de senkivel nem mélyül el a kapcsolatom, nem tudok új barátságokat kötni.

Nem tudnak lekötni az olyan dolgok, mint a divat,szépségápolás,fiúzás, alkoholfogyasztás, cigaretta, stb. Persze nem zárkózok el teljesen az ilyenektől, adok magamra, megnézek fiúkat az utcán, ittam már alkoholt is, de nem találtam meg magam ebben.

Viszont rengeteget olvasok. Nem csak regényeket, hanem ismeretterjesztő könyveket is(most például a Buddhizmusról és a görög mitológiáról). Szabadidőmben a könyvtárban vagyok. Teákat és könyveket gyűjtök, és nagyon szeretek sétálgatni, fotózni, és rengeteget kattog az agyam az "élet nagy kérdésein".

Nem tudom, hogy miért vagyok ilyen? Mi a gond velem? Mindenki azt mondja hogy ez egy jó dolog, de néha rettentően magányosnak érzem magam így. Mit tehetnék hogy ne változzak meg, de képes legyek kapcsolatokat építeni?


2014. dec. 14. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond nincs veled, csak várj türelmesen és lesznek barátaid.

Korodhoz képest valamivel érettebb vagy, és ezért nehezebb beilleszkedni, mert már teljesen más az érdeklődési kör. Ne add fel, nem sokára jönnek majd barátságos emberek :).

2014. dec. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szerintem semmit igy vagy jó ahogy vagy. Ha szep vagy akkaor meg jobb
2014. dec. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Szia!

Szerintem ne változtass magadon.Nem kéne 15 éves korban cigire és alkoholra gondolnod.Mi van akkor,ha nem vagy olyan,mint a töbiek?Pont az a jó benned,hogy egy egyéniség vagy! :) Keress olyan témákat,amik a többieket is érdekel,közös érdeklődési köröket!Menj olyan helyekre ahol komolyabb barátságokat tudsz kötni!Közben maradj önmagad! ;)

2014. dec. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Majd tudsz kapcsolatot építeni, ha megfelelő közegbe kerülsz. Türelem! ;)
2014. dec. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne az osztályközösséget tekintsd mércének, azt ugyanis nem te választottad.Én azt gondolom, hogy az ember mindig a magához hasonlókkal találja meg a legjobban a hangot.



Csatlakozz esetleg egy olvasókörhöz, színjátszókörhöz vagy fotós-klubhoz, túracsapathoz.


De egyébként szerintem is teljesen normális az ahogy most vagy, ne aggódj. Szerintem tök jó fej lehetsz.

2014. dec. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi gond, csak szimplán a többi ember más mint te. A mai társadalom alapjáraton amúgy is teljesen aberrált, örülhetsz hogy nem tartozol közéjük. :)
2014. dec. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hello! Èn is hasonlóan hozzád iszonyatosan zárkózott vagyok az osztályomban, valamièrt nem èrzem odavalónak magam. Önismereti ès ismeretterjesztő könyveket, de gyakran fantasy regènyeket is olvasok elektronikus formában a telefonomon, hiszen így nem tűnik fel senkinek se, hogy nem èppen szokványos tèmák keltik fel az èrdeklődèsemet. Ami azt illeti, csavargásra születtem, iskola után, de ha nem vagyok időszűkèben, tanítás előtt is sètálok egy darabon, benèzek pár útbaeső üzletbe, buszozgatok ès elmegy az idő.

Szerintem nèha átok a másság akármilyen tekintetben is beszèlünk róla, bár nèha áldás is lehet. Sokszor szerettem volna megváltozni, hogy gyorsabban èpítsek kapcsolatokat, felszabadultabb legyek, de mindeddig mèg nem sikerült rájönnöm a boldog èlet titkára... Talán nincs is semmifèle titok. 15/L

2014. dec. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha az vigasztal, hogy én 21 évesen vagyok ilyen, akkor emiatt ne érezd magad rosszul.
2014. dec. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem érzem, hogy probléma lenne veled

de én is szeretnék barátkozni... kaposvár?

2014. dec. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!