Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a gond velem?

Mi a gond velem?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és még nem volt barátom. Nem tudom mi a baj velem.Egyesek szerint egész csinos vagyok, bár én ezt vitatom. Meg talán annyira hülye sem lehetek mert a bizonyítványom eléd jó. Persze van sok kis hibám ( kicsit hisztis vagyok). Szerintetek mit csináljak?

2014. júl. 29. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
semmit mindjárt kapsz rengeteg privátot és csak válogatnod kell:)
2014. júl. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Hát tudod sokkal több olyan 16 éves kellene, aki nincs elszállva magától, és még nem hagyta hogy végigmenjen rajta a középiskola krémje.


Nincs ezzel baj, nem vagy lekésve semmiről. Majd ha eljön az ideje, lesz barátod nyugi.

2014. júl. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
36%
Szerintem a megoldást te magad jelented. Ha akarsz barátot, lesz is! Egy faszinál ez már nem megy ilyen könnyen.
2014. júl. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Lehet hogy elérhetetlennek tűnsz, olyannak aki nem akar barátot.

Ismerkedj fiúkkal, nem feltétlenül azzal a szándékkal, hogy bepasizz.

Ha barátok vagytok megismered, ő is téged és így elkerülhető hogy csak tetteti a kedvességet azért, hogy megfektessen.

Amúgy meg nem baj, hogy 16 évesen nincs vagy nem volt barátod.

2014. júl. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, annyival tudnám kiegészíteni az eddigi remek gondolatokat, hogy tényleg jól teszed, hogy nem kapkodod el, hatalmas érték ez, ne hagyd csak úgy elveszni!
2014. júl. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a baj veled, hogy erőlteted az egészet és már az alap hozzáállásod az, hogy nincs fiúd. Az ilyen lányok semmivel sem különbek azoknál, akiket körbe veszik a fiúk, csak neked nincs meg az a képességed. 16 évesen én nem gondolkodtam ilyenen, aztán lőn váratlan pillanatban ismertem meg a páromat már sok-sok éve és azóta együtt vagyunk. A bizonyítvány meg semmit nem ér e téren. Az élet és az iskola két különböző dolog.
2014. júl. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!