Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? A többi lent.

Atomkaa4ever kérdése:

Mit tegyek? A többi lent.

Figyelt kérdés
Van 1 csaj aki tetszik 16 éves pont mint én,és nem egy suliba járunk. De az egyik legjobb haverom vele jár egy osztályba,és segit nekem ebben az ügyben,hogy beszélget vele,velem kapcsolatosan. De ennek a lánynak bejön már majdnem 2 éve egy nagyon jó barátom aki már 18 éves lett az idén,de neki van barátnője már egy jó idelye kb 6 hónapja. És viszont tudja,hogy bejön ennek a csajnak aki nekem tetszik. Egy párszot dumáltam a csajjal,de azik olya 5-10 percet maximum. Mit tegyek szerintetek?
2014. dec. 11. 00:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj aludni, mert holnap suli és nem bírsz majd felkelni!


Egyébként pedig a mai tinik olyan aktívak a közösségi oldalakon, jelöld be, beszélgess vele, aztán hívd el valahova, lesz ami lesz... :)

2014. dec. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
0%
teeee gyerrrek
2014. dec. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!