Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek milyen lehet?

Szerintetek milyen lehet?

Figyelt kérdés
Úgy megöregedni, hogy az embernek sose volt kapcsolata, és nem is szexelt. Vágyna rá, de nem jött össze neki.
2014. dec. 1. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
*Most csak azért írok ide, hogy 30 év múlva vissza tudjam keresni és akkor adjak egy releváns választ.
2014. dec. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Atomkakas ***** válasza:

Nem tudom, mert nem vagyok szűz. :)

De nem tudom milyen érzés Pl. megmászni a mount everest-et, pedig vágytam rá..

így lefelé csúszva az élet lejtőjén már nem fontos nekem. És egyre inkább semmi sem fontos és nem vágyok semmire ...

Nem tudom mennyi idős vagy, de gyermek korodban, szerettél volna pl. rendőr bácsi lenni! Vágytál rá! és már leszarod mert más a foglalkozásod.

Sex? jóról is és a vele járó rosszakról is lemaradt. ennyi.

Persze kíváncsi fáncsi lehetnék: milyen lett volna az életem sex nélkül!? De jó annak az öregnek aki így élte le a mindennapi életét!!!! :D

2014. dec. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló

Köszi, de ha így haladok, addigra én is megtudom.

2014. dec. 1. 21:51
 4/4 anonim válasza:

Nyers és lényegre törő leszek: Szerintem szar.

Nem az a rossz, hogy nem szexelt, hanem az, hogy olyannal nem akit szeretett és aki viszont szerette.


Nekem ez a véleményem.:)


21/F

2014. dec. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!