Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek legyek öngyilkos?

Szerintetek legyek öngyilkos?

Figyelt kérdés

szombathelyi 22/F aki magányosan él mondhatni ugyis hogy senkije nincsen.Egyedül vagyok,magányos kedvtelen ugy érzem hogy értelme sincs az életemnek, nincs barátnöm ,még sosem volt, csajozásba sem értem el soha sikert,még tanulok,itthon is csak a gond van állandoan.Ugyérzem hogy elegem van az életemböl,Sosem voltam igazán boldog és ugy érzem ez a helyzet változatlan marad.Egy barátnöt sem tudok szerezni hiába probálkozok vagyok jó,kedves,öszinte semmi eredménye,nem járok sehova,bulik,szorakozohely semmi mert igazábol engem az ilyen nem köt le.Én csak egyszerüen boldog szeretnék lenni de nincs kivel sajnos.

Mit tegyek?


NAGYON KÉREM SEGITSEN VALAKI KÖNYÖRGÖK


2014. nov. 25. 20:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Próbálkozz még, nem add fel. Így előbb-utóbb találsz majd valakit.
2014. nov. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
"ne add fel"
2014. nov. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Srácok... nyugi van. Sok ilyen ember van, mint ti és bár én sosem voltam ilyen mélyen, de nem ez a lényeg. Lényegében még fel sem fedeztétek a világot, csak annyit láttatok belőle, amennyit engedtek nektek. Aki ilyen elkeseredett, annak csak egy tanácsom lehet. chat,facebook egyéb fórumok tessék próbálkozni... (első körben)

Közben idegennyelvet tanulni és aztán "irány surány", ahogy mondták régebben. Ha tudnátok mennyi fantasztikus dolog van "odakinn", nem itt lógatnátok az orrotok és siránkoznátok olyan dolgokért, ami a kutyának sem kell. Nincs barátnőtök? Most őszintén, a ti korosztályotok között lévő csajok 90%-a agyilag beteg, félrenevelt, 5 fillérért magát eladó, prostinak is nevezhető "valami" :D , Magyarországon biztosan. Nincsenek haverok, barátok sem?... Ilyen haverokat,barátokat szeretnétek magatoknak, akik lóßart sem tudnak a világról? Akiknek fogalmuk sincs az igaz barátságról? Nem hinném... Nem jártok szórakozni, mert nincs kivel és amúgy sem éreznétek jól magatokat? Ez így helyes, még ha ti is vagytok kevesebben. Vannak akik fizetnek, hogy legyen hol dülleszteni a mellkasukat, hogy na én "most megmutatom ki itt a májer". :)) És...a csajok 90%-a erre vevő, igen. Erre mondják azt, hogy ő normális, te meg a nem normális. :D Hát nem így van...


Nem hazudok, én 20 éves korom környékén még vígan elvoltam a csajokkal, szórakozóhelytől szórakozóhelyig minden nap... A legszebb csajokat ismertem meg, de valami mindig hiányzott. Az oka is egyszerű, mert ez egy türelemjáték. Egyszer mindenki lenyugszik és rájön, hogy mi is az igazi érték, amit hajszolni érdemes. Az amit itt leírtál, azok közül egyik sem, legalábbis ebben a formában nem.


Hogy otthon gondok vannak, azt sajnálom, abban volt részem nekem is, de ezen is lehet változtatni! Egyszer majd el kell indulni a nagyvilágba és otthagyni a családot. Na majd akkor, miközben elkezded megismerni a világot fogsz rájönni, hogy mi is az amit igazán fontosnak tartasz és... Ebben az időszakban fogod megtalálni, aki hosszú távon is ki fogja bírni melletted és te mellette. Ez egy olyan dolog, amit nem lehet erőltetni. Nézz körbe, nincs olyan perc, hogy ne szakítana valaki, hogy ne azon siránkozna valaki, hogy "már megint megcsaltak". Idősebb korban jönnek a válások... Az oka egyszerű, nem volt türelmük várni, mert ezt elfelejtették a szüleik továbbadni. Egyetlen olyan magyar ismerősöm sincs, akik "boldog" párkapcsolatban élnének. :)) Pedig jó néhány embert ismerek, de sincs egy sem. Van akik együtt vannak és valószínű, hogy kihúzzák talán még a végéig is a gyerekek miatt, na de valóban ettől kellene szomorúnak lennetek, hogy ez nem adatott meg nektek? :D Inkább örüljetek, hogy nektek van esélyetek végiggondolni, mi is az ami kell, mi is az, ami hiányzik a környezetetekből. Egyelőre annyit ismertek, amennyit láttatok és az nem túl sok. Mindig abból kell "építkezni", ami van.

Szóval nyugalom, a "hosszú élet ritka", idővel minden rendeződik, de ahhoz el is kell indulni valamerre. Ez pedig a ti döntésetek, hogy merre.

2014. nov. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én 25évesen csajoztam be. 6éve együtt vagyok a barátnőmmel, és egy életre szóló kapcsolatnak nézek elébe. Nem azt mondom, hogy majd jön nagy ő, hanem azt mondom, hogy ha eddig nem találtad, de kerested, keressed tovább :)


Barátaid vannak, akikkel hülyülhetsz? Lehet velük több időt tölteni?

Saját boldogságunk keresése nem zárja ki azt, hogy másoknak is boldogságot okozunk. Sőt, ha a másikat boldognak látjuk azért, mert mi tettük azzá, számunkra is boldogságot okozhat. Ezért a társasági élet sokat jelenthet.



Felemelő érzést tud lenni a hála adás. Ha tudsz angolul ajánlom ezt: https://www.youtube.com/watch?v=oHv6vTKD6lg

Az önzetlen segítség nyújtás, a jótékonykodás lelkileg felemelő tud lenni. Pl: kaját venni a bolt előtt a csövesnek.


Fizikai leterhelés segít felszabadítani azokat a hormonokat (endorfin), amik segítik a tovább lépést, és önbizalmat adnak! Terheld le magad fizikálisan. Kezdj el gyúrni, adj le 2-3 kilót, járj úszni, falat mászni, pingpongozni, röplabdázni, ami csak tetszik!


Ha akarsz kötetlenül beszélgetni egy olyan emberrel, aki senkinek nem fogja elmondani a gondjaidat (kivéve, ha az a társadalomra tekintve veszélyes lehet), akkor egy pszichológus segíthet. Heti, vagy kétheti 1-1 alkalom belefér, akkor kérheted a házi orvosodat, hogy segítsen ebben. A betegbiztosításod támogatja.


Keresed magad? Nem találod magad? Önismereti fejlődés segíthet. Akár könyveket, akár tanfolyamokat végezhetsz, ez tud segíteni, Sőt ebben még az előbb említett pszichológus is tud segíteni.


Gyűjthetsz motivációt akár ilyenekből: https://www.youtube.com/watch?v=oATCQsmHK6U

2014. nov. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
35%
play online games?
2014. nov. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Az mi netes játékra gondolsz?
2014. nov. 26. 21:00
 17/19 anonim válasza:

Ezt minden kép olvasd el ok!!!!!


tudnodkell.info/rovid-tippek-egy-boldogabb-elethez/

2014. nov. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Szerintem ne csinald mert kesobb ugy is lesz valakid.

Azt tanacsolom hogy sportoljal sokat. Kuzdo vagy mas egyeb energia levezeto sportot ajanlok neked.

Nekem sincs baratnom eleg regota. En is probalkozok meg minden.

En pl elkezdtem egy uj sportagat a szabadtudos buvarkodast. (egyelore csak medenceben vagyok de mind1)De kezilabdazom is meg futok.

Szoval inkabb sportolj ahejett hogy ongyi legyel!!!!!

2014. dec. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Tudom! De tedd félre az előítéleteket ez segített nekem:

[link]

OLVASD EL LÉCCI!

2015. jan. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!