Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek legyek öngyilkos?

Szerintetek legyek öngyilkos?

Figyelt kérdés

szombathelyi 22/F aki magányosan él mondhatni ugyis hogy senkije nincsen.Egyedül vagyok,magányos kedvtelen ugy érzem hogy értelme sincs az életemnek, nincs barátnöm ,még sosem volt, csajozásba sem értem el soha sikert,még tanulok,itthon is csak a gond van állandoan.Ugyérzem hogy elegem van az életemböl,Sosem voltam igazán boldog és ugy érzem ez a helyzet változatlan marad.Egy barátnöt sem tudok szerezni hiába probálkozok vagyok jó,kedves,öszinte semmi eredménye,nem járok sehova,bulik,szorakozohely semmi mert igazábol engem az ilyen nem köt le.Én csak egyszerüen boldog szeretnék lenni de nincs kivel sajnos.

Mit tegyek?


NAGYON KÉREM SEGITSEN VALAKI KÖNYÖRGÖK


2014. nov. 25. 20:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%
Én is szombathelyi vagyok, aki hasonló problémákkal küzd.
2014. nov. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
51%
én is szombathelyi vagyok, és ugyanaz
2014. nov. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
15%
Ha rám hallgatsz, akkor azt csinálsz amit akarsz. (ennek a nyavalygásnak most nem tudom mi értelme)
2014. nov. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

írtam privit válaszolj, (mert ezt valószínű hamar törlik)

de szerintem ne

2014. nov. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
68%

Neeee! Csak azt ne, kérlek!!!!

Biztos van megoldás, tanulj, sportolj valamit, a sikerélmény miatt. találj ki valami hobbit, amivel kikapcsolódhatsz,

Esetleg járj valamilyen közösségbe.

Ha megtaláltad önmagad, előbb utóbb biztos lesz barátnőd is..

Csak ne válaszd a könnyebbnek tűnő utat!

2014. nov. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
51%

Ez nem megoldas tudod altalaban az ilyen embereket hagyjak figyelmen kivul mert mostansag a kulso szamit,de ha valojaban olyan mint ahogyan leirtad akkor ertekes ember vagy es egyszer talalnj fogsz egy olyan not aki a belsodet ertekelu majd nem a kulsot akarhogy nezel ki egyszer rad talal a boldogsag. Es az ongyilkossag nem megoldas semmire igaz magadnak megkonnyited az eleted de a szereteidnek fajna es nekik okoznal ezzel rosszad. Es nem azt mondom hogy bulizzd szet magad de elmehetsz a barataiddal neha-neha kavezoba stb...es talalkozol azzal a novel aki majd hozza az eletedbe a boldogsagot.

Remelem segitettem!:)

2014. nov. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
57%
Mit vagytok úgy oda? Ha meg akarná tenni, nem itt vergődne. Csak figyelemre vágyik.
2014. nov. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
7 nem - én a szombathelyi dozsóról írtam, de a privit ne hozd ide.
2014. nov. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ne legyèl!!! Mem szabad ! Minden nap egy új esèly amivel amièrt èlni kell !! Lègyszi ne!!! Ha segít nekem írhatsz ha van kedved.
2014. nov. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%
Tehát konkrétan elmondhatjuk, hogy azért akarod megölni magad, mert nincs csajod. Elhiheted, hogy így nem is lesz, úgyhogy vagy megváltozol, vagy elkezdesz qurvákhoz járni.
2014. nov. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!