Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Legyek öngyilkos?

Legyek öngyilkos?

Figyelt kérdés
Nincs kiért élnem, szeretet hiányom van, depressziós vagyok. Nem tudok az emberek felé nyitni, meg zavarba is vagyok előttük. Beszélgetni nem tudok, tök üres a fejem, nincs mondani valóm. Munka helyen is úgy érzem magam mint valami zombi. Otthon is rosszul érzem magam, bátyám széttört zúzót szinte mindent, kosz van mint az állat, de nekem nincs erőm csinálni szinte semmit, kiszívta minden energiámat. Elköltözni nem tudok, nincs hozzá elég pénzem. Elegem van az életemből.
2014. nov. 7. 21:22
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Lány vagy?Gyere!!!
2014. nov. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
Hidd el, rengetegen vagyunk hasonlóan kilátástalan helyzetben. Ha végzel magaddal, esélyed sem lesz, hogy jobbra forduljon a helyzeted. Gondolom úgy érzed, ennél rosszabb nem lehet. Hát akkor mi vesztenivalód van? Innen már csak jobb jöhet! Azt ajánlom, törj ki a szürke hétköznapokból, vállalj valami kihívást, amiért küzdhetsz!
2014. nov. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim válasza:
0%
Szerintem legyél. Ha emiatt más nem lesz szomorú akkor tedd. Az önygilkosság nagyon önző dolog.
2014. nov. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
Dehogyis nincs kiért élned, szedd össze magad és légy erõs!Ne hagyd,hogy mások letiporjanak!Hidd el ebben a nagy világban nehezebb dolgok is vannak!
2014. nov. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim válasza:
73%

Ne hogy nekem öngyilkos legy, en is ereztem igy, mint te, törtem is a fejmetet az öngyilkossagrol, de tudtam nem lennek ra kepes. Ne aggodj, innen minden csak jobb lehet. Nem baj ha nincs kiert elned, majd lesz valaki, de ezek a dolgok mindig akkor jönnek mikor nem szamitasz ra. Ha szeretet hianyod van vedd ra magad, hogy ismerkedj emberekkel (pozitivakkal, akar a szamitogepen), Legyel depresszios mozdulj ki, menj es probalj ki valami uj Hobbit. A munka helyeden a helyett hogy csak a dolgodat teszed beszelgess masokkal mikor a fönököd nem lat :)

Ha kosz van, pihenj majd rendezd el hol fogod kezdeni a rendrakast szepen sorban. Nem is kell elköltöznöd, es nekem is van hogy elegem van az eletbol, jön egy cifra karomkodas, es megprobalom mindennek a pozitiv oldalat nezni. Nekem bevallt. Nehogy öngyilkos legy. Mindig nezd mindennek a pozitiv oldalat, meg ha nehez is. Bocs az ekezetek miatt, de nem magyar a gepem. Sok sikert remelem segitettem.

2014. nov. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim válasza:
5. valaszolo vagyok, bocs azt akartam irni hogy NE legyel depresszios, csak elirtam a valaszom, mert siettem. Meg egyszer bocsi.
2014. nov. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:

ne legyél!

ez csak egy állapot!! egy sz@r helyzet ami nálad már egy ideje fennál,de ez is elmúlik! csak tarts ki!

mindenképp kezdj valamit magaddal!

próbálj munkahelyet váltani ha a jelenlegit nem szereted.

A zene sok mindenre gyógyír! halgass zenét, sokat és mindegy mit,milyet.

próbáld összeszedni magad! beszélgess,ha nem is a saját korosztályoddal hanem idősebbekkel.

nem adhatod fel! mindenki céllal születik meg,nem hiszem,h.a tied az volt/lenne,h.megszülettél-éltél egy darabig-aztán befordúltál-és kinyírod magad!! nem gondolod?!

nagyon sokan vannak hasonló vagy rosszabb helyzetben sajnos,de nem szabad feladni.

2014. nov. 8. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz, talán felír valami antidepis gógyszert, de ne nyírd ki magad...semmiképpen
2014. nov. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

4. válaszoló

Tényleg nincs kiért élnem, ha meghalnék senkinek sem hiányoznék. Nincs egy barátom se. Apám van még, de nem nagyon hiszem, hogy érdeklem. Tavasszal a kutyám is meghalt, így már senki se maradt akit szeretnék.

2014. nov. 8. 20:35
 10/40 A kérdező kommentje:
Ja és első válaszoló, férfi vagyok.
2014. nov. 8. 20:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!