Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Legyek öngyilkos?

Legyek öngyilkos?

Figyelt kérdés
Nincs kiért élnem, szeretet hiányom van, depressziós vagyok. Nem tudok az emberek felé nyitni, meg zavarba is vagyok előttük. Beszélgetni nem tudok, tök üres a fejem, nincs mondani valóm. Munka helyen is úgy érzem magam mint valami zombi. Otthon is rosszul érzem magam, bátyám széttört zúzót szinte mindent, kosz van mint az állat, de nekem nincs erőm csinálni szinte semmit, kiszívta minden energiámat. Elköltözni nem tudok, nincs hozzá elég pénzem. Elegem van az életemből.
2014. nov. 7. 21:22
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:

Nem járok sehová.

Ha eltudnék költözni, lenne valaki akit szerethetnék, és viszont szeret, akkor boldog lennék.

2014. nov. 24. 17:44
 32/40 anonim ***** válasza:

és szerinted hogy lehetséges,h.v.ki beléd szeret ha nem jársz ismerkedni?


kicsit megkellene erőltetned magad.

2014. nov. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
menj el a haziorvosodhoz és mond el neki is ezeket ,és Ő majd elküld szakemberhez! hidd el,h.nagyon hamar megváltozik az életed .jobbra fordul .
2014. nov. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
Nem tudom élőben elmondani a problémáimat, nem tudok megnyílni. A szociális fóbia erősebb nálam.
2014. nov. 24. 20:36
 35/40 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdezö!


Nagyon sajnálno a helyzetedet.Hidd el megértelek mer tén ugyan ebbe a helyzetbe vagyok mnit te.Én is tök egyedül vagyok,magányos,szarul érzem magam már szint emnbidne egyges nap,barátnöm nincs,senkit sme érdekelek, ami mégrosszabb az az hogy éán még szüz is vagyok me gmág sosem votl egy barátnöm se soha :( és tényleg már mnident megprobáltam mniidg lapátra tettek állandaon ( a lányok)

Pedig én ugyérzem hogy mindig öszinte és kedves voltam azzal az egy kettö lánynal kaivle életembe talákloztma és smemi.Mindekinke unalmas szar alak vagyok.Szerintetek mi értelme van igy az életnek? sosem lesz jobb semmi.

2014. nov. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:

35. Válaszoló

Te mersz ismerkedni, akkor ne add fel. Így előbb-utóbb sikerül majd összejönni valakivel. Én is szűz vagyok egyébként.

2014. nov. 25. 20:27
 37/40 anonim ***** válasza:
Én merek ismerkedni? Ez hüyleség egy haverom nincsen egyedül vokm ár évek ota,meg hiába probálkozok sosem jön össze semmi unalmas szánalmas béna balek vagyok kai még egy nöt sem tud összeszedni.Nincs meg az a megjelenés,duma stb.
2014. nov. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
kérdező hogy vagy?
2014. nov. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:

38.

Köszi a kérdésed.

Magányosnak érzem magam, értelmetlennek, reménytelennek látok mindent. Mindegy, majd lesz valami.

2014. dec. 1. 18:49
 40/40 anonim ***** válasza:
Sportolj zenére!
2014. dec. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!